Kino Humpolec: BŘEZEN 2012

1

Program humpoleckého kina v měsíci březnu.

LÁSKA JE LÁSKA
Čtvrtek


01.03.2012


 20:00


 


Nečekaným propletením osudů všech hlavních hrdinů vznikne spousta humorných, absurdních, zapeklitých i dojemných situací okořeněných jemnou nadsázkou a ironií. Přesně tak, jak se to i v životě stává.
Hrají: Simona Stašová, Petr Nárožný, Eliška Balzerová, Ondřej Vetchý, Aneta Krejčíková, Maciej Cymorek a další. Režie: Milan Cieslar.


 


ŽELEZNÁ LADY
Sobota


03.03.2012


 20:00


Neděle


04.03.2012


 20:00


 


Margaret Thatcherová, neobyčejná a všestranná žena, která dokázala, že vysoká politika není jen výsadou mužů, se jako první žena  stala premiérkou Spojeného království Velké Británie a Severního Irska. Svým nekompromisním přístupem k politickému, ale i osobnímu životu, získala přezdívku Železná lady.


Výkon Meryl Streep v roli slavné ministerské předsedkyně je strhující, včetně napodobení Margaretina typicky charismatického hlasu.


Režisérka Phyllida Lloyd (Mamma Mia) natočila neuvěřitelně poutavý životopisný film o nejvýznamnější političce 20. století.


Hrají: Meryl Streep, Jim Broadbent, Richard E. Grant, a další.


 


MODRÝ TYGR
Úterý


06.03.2012


17:30


Středa


07.03.2012


17:30


Čtvrtek


08.03.2012


17:30


 


Film pro děti, jejich rodiče a zvířata.


Dobrodružný, magický a humorný rodinný film vtáhne děti i jejich rodiče do světa fantazie. Středobodem všeho dění je trochu zapomenutá, ale stále kouzelná botanická zahrada, ukrytá uprostřed hlučícího města. Dva kamarádi Johanka a Matyáš žijí bezstarostně mezi tropickými rostlinami společně s mluvícím papouškem a svými svéráznými rodiči. Když hrozí zbourání zahrady objeví se tajemný modrý tygr. Ten se s dětmi vydá na magickou cestu záchrany jejich jedinečného světa.


Hrají: Linda Votrubová, Jakub Wunsch, Bára Hrzánová, Jan Hartl, Daniel Drewes, Lenka Vychodilová, Anna Polívková, Stano Pitoňák, Libuše Havelková, Jan Vondráček, Hynek Čermák a další. Režie: Petr Oukropec.CHEMICAL BROTHERS: DON’T THINK
Čtvrtek


08.03.2012


 20:00


 


Průlomový hudební film.


Legendární japonský Fujirock festival je dějištěm, kde režisér Adam Smith natočil unikátně pojatý film, zachycující živé vystoupení kultovní elektronické kapely The Chemical Brothers z Británie. DON’T THINK je víc než pouhý koncertní záznam: Režisér rozmístil na pódium i do davu dvacet kamer, film nahrál ve špičkovém zvuku 7.1 Dolby Surround a nebál se zakomponovat vizuální výlety mimo časoprostor koncertu.


 


VÁLEČNÝ KŮŇ
Sobota


10.03.2012


 20:00


Neděle


11.03.2012


 20:00


 


Působivý příběh mladého chlapce jménem Albert a jeho milovaného koně Joeyho se odehrává na samém počátku první světové války. Joey je Albertovým otcem prodán britské jízdě a následně poslán na frontu, kde začíná jeho pozoruhodná pouť na pozadí velké války. Navzdory překážkám, kterým je na každém kroku nucen čelit, Joey ovlivňuje a mění životy všech, se kterými se na své pouti setká. Albert, který na svého přítele nedokáže zapomenout, opouští domov a vydává se na francouzská válečná pole, aby zde svého koně našel a přivedl ho zpátky domů.


Hrají:Emily Watson, David Thewlis, Peter Mullan, Niels Arestrup, Tom Hiddleston, Jeremy Irvine, Benedict Cumberbatch, Toby Kebbell. Režie: Steven Spielberg.


 KRAKONOŠOVY POHÁDKY
Neděle


11.03.2012


 15:00


 


Animované pásmo krátkých českých pohádek.
V zemi obrů, Jak se Žofka postarala o převýchovu, Krakonoš a tovaryš, Krakonoš a švec, Krtek chemikem, Krakonoš a sklínkař Matěj.


 


ČTYŘI SLUNCE
Úterý


13.03.2012


 20:00


Středa


14.03.2012


 20:00


Čtvrtek


15.03.2012


 20:00


 


Kolik sluncí je třeba, abychom byli šťastní? Příběh rodiny a jejích přátel z menšího města vypráví o touze proměnit svůj život k lepšímu, ale také o tom, jak často jsou děti ovlivňovány přešlapy svých rodičů.


Téměř čtyřicetiletý, ale pubertou doposud zmítaný otec od rodiny Jára se stále nepoučil z vlastních chyb a jeho úlety s sebou přinášejí komické momenty.


Hrají:Jaroslav Plesl, Marek Šácha, Karel Roden, Aňa Geislerová, Klára Melíšková, Igor Chmela, Anička Bubeníková, Jiří Mádl, Jana Plodková, Klára Pollertová-Trojanová, Marie Ludvíková, Vladimír Merta, Zuzana Kronerová, Kryštof Rímský, Kateřina Jandáčková, Mária Pavlová, Miroslav Sabadin. Režie:Bohdan Sláma. 


 


JOHN CARTER: Mezi dvěma světy 3D
Sobota


17.03.2012


 19:00


Neděle


18.03.2012


 19:00


 


Obrovské akční dobrodružství ve 3D na tajemné a exotické planetě Barsoom (Mars). Film je založen na klasickém sci-fi románu od Edgara Rice Burroughse a vypráví příběh Johna Cartera, který je nevysvětlitelně dopraven na Mars, kde se zaplete do konfliktu velkých rozměrů mezi obyvateli této planety, kde se seznámí s Tarsem Tarkasem  a okouzlující princeznou Dejah Thoris. Ve světě, který je na pokraji kolapsu, objeví Carter, že přežití Barsoomu a jeho obyvatel je v jeho rukách.


Hrají: Taylor Kitsch, Lynn Collins, Samantha Morton, Mark Strong, Ciaran Hinds, Dominic West, James Purefoy, Daryl Sabara, Polly Walker, Bryan Cranston, with Thomas Hayden Church and Willem Dafoe. Režie: Andrew Stanton.


 


U2 3D
Úterý


20.03.2012


 20:00


 


Opravdová lahůdka pro milovníky U2, kdy pulsující atmosféra vtáhne všechny diváky do živého koncertu.
U2 3D je vůbec první záznam živého vystoupení ve 3D. Pro natočení tohoto záznamu byla využita ve své době nejnovější 3D digitální technologie a 5.1 Surround zvuk, které spolu utvářejí doslova pohlcující zážitek, jako žádné jiné 3D či záznam koncertu před tím.
Jde o první digitální 3D natočené multi-kamerou v reálném čase technologií 3ality Digital. Bylo pořízeno celkem 100 hodin záznamu koncertů za použití největšího počtu v té době dostupných 3D kamer.
Pro film byly použity záznamy z koncertů v Jižní Americe během turné „Vertigo“ v letech 2005-2006 z Mexico City (Mexiko),  Sao Paulo (Brazílie), Santiago (Chile) a Buenos Aires (Argentina).
Režie:  Cathrine Owens a Mark Pellington
Obsah: VERTIGO, BEAUTIFUL DAY, NEW YEAR’S DAY, SOMETIMES YOU CAN’T MAKE IT ON YOUR OWN, LOVE AND PEACE, SUNDAY BLOODY SUNDAY, BULLET THE BLUE SKY, MISS SARAJEVO, U.N. DECLARATION OF HUMAN RIGHTS, PRIDE (IN THE NAME OF LOVE),WHERE THE STREETS HAVE NO NAME, ONE, THE FLY, WITH OR WITHOUT YOU, YAHWEH.


 


PROBUDÍM SE VČERA
Středa


21.03.2012


 20:00


Čtvrtek


22.03.2012


 20:00


Sobota


24.03.2012


 20:00


Neděle


25.03.2012


 20:00


 


Nová česká komedie ze studenstkého prostředí o cestě za studentskou láskou do hlubin nedávné minulosti.


Sympatický čtyřicátník Petr Kovář dostane úžasnou šanci vrátit se na chvíli do svých studentských let, do června 1989, aby konečně vyznal lásku své bývalé spolužačce Elišce. Komické situace i vážnější konflikty řeší s vtipem, nadhledem I drzostí mládí. Prima zábava, energie mládí, studentská recese.


Hrají: Jiří Mádl, Filip Blažek, Eva Josefíková, Martina Válková, Viktor Preiss, Miroslav Táborský, Zlata Adamovská, Tomáš Matonoha, Ljuba Krbová, Filip Cíl. Režie: Miloslav Šmídmajer.


 


MUPETI
Úterý


27.03.2012


 17:30


Středa


28.03.2012


 17:30


 


Odhalení zákeřného plánu ropného magnáta, který se chystá srovnat se zemí Mupetí divadlo a těžit ropu, nedávno objevenou přímo pod tímto bývalým působištěm Mupetů. Aby Walter, Mary a Gary mohli zorganizovat největší televizní mupetí maraton v dějinách a pokusili se tak získat deset milionů dolarů, potřebných na záchranu divadla, musejí společně s Kermitem nejprve znovu sjednotit všechny Mupety, kteří se mezitím vydali za vlastním štěstím.


Hrají: Amy Adams, Jason Segel, Chris Cooper.


 


ŠKOLNÍ VÝLET
Úterý


27.03.2012


 20:00


Středa


28.03.2012


 20:00


Čtvrtek


29.03.2012


 20:00


 


Parta spolužáků je pozvána na pobyt do lázní. Přitom však zažívá mnoho peripetií, vtipných situací, ale i osobních dramat. Souběžně s tím můžeme sledovat příběh mladého zlodějíčka, který nastoupí do luxusního lázeňského hotelu jako kuchař a prožije tam svou první velkou lásku, když se zamiluje do krásné pokojské.


Hrají: Libuše Švormová, Stanislav Zindulka, Tomáš Magnusek, Sandra Nováková, Jan Bendig, Ladislav Trojan, Miriam Kantorková, Kamila Moučková, Petr Oliva, Antonín Hardt, Stanislav Fišer, Uršula Kluková, Jana Švandová, Bořivoj Navrátil, Petr Kostka, Jiřina Jirásková, Ivanka Devátá, Nina Jiránková, Zdeněk Srstka, Agáta Hanychová, Petr Gergo…


 


OKRESNÍ PŘEBOR – Poslední zápas Pepika Hnátka
Sobota


31.03.2012


 20:00


 


Na vlastní oči poznáte člověka, který pro fotbal žije a neváhal by pro něj i zemřít. Pepik Hnátek má plot ve sparťanských barvách, notýsek plný taktických poznámek a trauma z toho, že Houslice nikdy nepostoupily do Kraje. Jenže život není jen o brankách a bodech, ale i o nemocných srdcích, porouchaných drážních signalizacích a kolotočářích, kteří obsadí hřiště a nechtějí se hnout.


Hrají: Miroslav Krobot, Ondřej Vetchý, Luděk Sobota, David Novotný, Leoš Noha, Pavel Kikinčuk, Norbert Lichý, Jan Hartl, Jaroslava Pokorná, Jaroslav Plesl, Pavla Beretová. Režie: Jan Prušinovský.

myska

One thought on “Kino Humpolec: BŘEZEN 2012

  1. Tak jsem dneska viděl Promethea, na kterého jsem se moc a moc těšil, a který měl být prequelem k Vetřelci (nebo taky ne). A tak nějak nevím, co si o tom mám myslet. 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Semifinále play-off OP: Jiskra Humpolec - Spartak Kaplice

Ne Úno 26 , 2012
Humpolečtí basketbalisté jako první postoupili do semifinále letošního play-off, když s přehledem porazili rezervu Strakonic ve dvou zápasech (132:46 a 96:40).

You May Like

Témata