Kotlíkové dotace: Zájem o případné dotace má předběžně 1600 domácností

Z předběžného průzkumu, který v minulých týdnech prováděl Kraj Vysočina prostřednictvím www stránek je zřejmé, že o případné dotace na pořízení nových kotlů má v regionu zájem zhruba 1600 domácností.

„Stále se jedná o mapování předběžného zájmu domácností, konkrétní parametry samotného čerpání se stále upřesňují a budou zveřejněny pravděpodobně nejdříve na začátku příštího roku,“ informuje radní Kraje Vysočina pro oblast životního prostředí a zemědělství Zdeněk Chlád. Ještě před samotným vyhlášením dotačního titulu pro domácnosti čekají Kraj Vysočina důležitá jednání s MŽP ohledně nastavení závazných podmínek čerpání.

 

 
 

Pouze pro zajímavost lze uvést, že nejčastěji zájem o případnou výměnu topného média daly vědět domácnosti v Novém Městě na Moravě a Bystřici nad Pernštejnem. Z pohledu administrátora je třeba upozornit, že jakékoli porovnávání zájmu v rámci regionu není důležité a nemá vliv na případné budoucí čerpání dotací.

 

On-line formulář na stránce www.kr-vysocina.cz/kotliky stále funkční a nabízí přehled zájmu napříč regionem. Zájem o případnou budoucí výměnu kotle je do něj možné i nadále zaznamenávat.  Na zadané adresy budou zasílány aktuální informace týkající se kotlíkových dotací.

zdroj: www.kr-vysocina.cz

Petr

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Next Post

KONCERT NA BOWLINGU

Pá Srp 7 , 2015
Pondělí 10. 8. 2015

Témata