Petr

36 thoughts on “Kruhový objezd – Pražská ul.

   1. 20. Května od 8:00 je možnost přijít na setkání se zástupci města a se zástupci zhotovitelské firmy Swietelsky stavební s.r.o., kde je možnost získat více informací hlavně ohledně uzavírky a navržených objízdných tras, kde bude prostor pro dotazy a diskuzi. Schůzka se uskuteční v městském kině na Havlíčkově Nám. v Humpolci, vchod bude zajištěn zezadu budovy.

    1. Pro lidi zbytecny. Dulezity pro firmy, a ze jich tam dotcenych bude… do 31. rijna… vado to je 5 mesicu, moze komplikace takze treba i 6 – slusny

    2. Pro lidi zbytecny. Dulezity pro firmy, a ze jich tam dotcenych bude… do 31. rijna… vado to je 5 mesicu, moze komplikace takze treba i 6 – slusny

     1. koukal jsem do mapy, nejde ten kruhak objet zadem pres koleje a vyjet nad sikem?

     2. je to soukromé a majitel řve i když tam někdo jde pěšky

     3. Myslit jet pres ACHP k jatkam? To je vsechno ted fy. ZEKO, pochybuju ze si nechaji volny prujezd pres areal. A ani by mi nenapadlo si nekomu pres dvur zkracovat cestu.

      To uz spise druhou stranou – pres najezd ke garazim, kolem zahradek a ke kastanu. Ale kus je pres louky dvou majitelu a az zaprsi, bude z toho neprujezdne bahniste.

     4. Tvl jak muzes bez souhlasu majitele jezdit prez jeho
      soukromy majetek ?

     5. a nebo halt pres ty Hnevkovice… a kamiony pres Pelhrimov a Recici, cos si teda vubec neumim predstavit – to je tak 40 km navic…

     6. No jiná varianta není.. To nemá cenu řešit. Lidi chtěli mít kruhák, budou ho mít. A oprava sítí pod ním je nutná taky.
      Akorát,že Hněvkovice zažijí druhý rok dopravních komplikací, loni výstavba mostu, letos kruhák a příští rok se bude dělat most nad Sikem, takže zase to Hněvkovice zažijí..

     7. udelal bych ten most nad Sikem rovnou, zaroven s kruhakem…. pak by se ukazala vynalezavost 🙂

     8. To je sice hezké, ale potom by se do firem Galma,, SCE, BJS, SIKO a další musela
      asi zavést letecká doprava helikoptérou.

     9. Kdo něvěděl, kde jsou Hněvkovice tak to pozná.
      Obrovské plus pro obec se takto krásně a zadarmo zviditelnit.

     10. No tak hlavně, aby se to stihlo dokončit do zimy….když opět bezdůvodné odklady o 2 týdny hned při zahájení !!!!!

     11. Hlavně když vedení města potom zase odpustí zhotoviteli penále…. o to tady přece jde !

     12. No a potam také, aby se na něm řidiči naučili jezdit a nezdržovali dáváním
      nesmyslně dlouhých předností v jízdě při nájezdech.

 1. Neviděl bych to tak černě. Výstavba kruhové křižovatky bude určitě na etapy, místa je tam dost, takže to bude v klidu. Spíš bude problém s dopravou poslední týden v květnu – to bude zavřená Okružní od kruhové křižovatky s I/34 po křižovatku na Hněvkovice.

  1. Místo tam žádné nebude, protože křižovatka bude neprodyšně uzavřena. Dle info vedení města nepožadovalo, aby byla křižovatka po dobu výstavby alespoň částečně průjezdná např. pomocí semaforů. některým firmám vzniknou statisícové až milionové škody, ale to naši zastupitelé neberou v úvahu. Jen kdyby tam potřeboval jezdit pivovar, to by bylo vše jinak…..

    1. Co se týká kruháku,je to podvod na lidi. Slibovali,že semafory budou jen na Okružní u autobusáku a zatím je posunuli až ke kruháku na Pelhřimovské. O tom se přece nemluvilo!! Výsledkem jsou zácpy až k dálnici. Jezdím denně do práce a kdo tam má tvrdnout a ztrácet čas? To si zase ten Swietelski namaže kapsu!!! A vůbec,není tady už překruhovákováno a přeúženo?

     1. Ráno před osmou hodinou byla kolona od Brodu až za Rozkoš…..a od PE až za Vystrkov……ale vše je v pohodě že….

     2. Jasne. Se neposerte, udelat se to musi, tak chvilku pockate. Kam furt chvatat.
      To je kecu. Prahaci stravi v kolonach ctvrtinu zivota a taky to musi vydrzet.

     3. Jo, táhnou i kabel. Město pro byznys přeci.. místní podnikatele nepodporují ale korporáty a pivovar pořád..

     4. a bude následovat rekonstrukce chodníků v ul. Sluníčkova. Dva kamiony se tam bez najetí na chodník nevyhnou …….

     5. I v Městě pro byznys musí Eon nějak realizovat investice do obnovy a posílení svých sítí. To je určitě chvályhodné. Pochybuji, že by jim v tom mohl kdokoli z úřadu či představitelů města zabránit. No, a určitě se s touto plánovanou rekonstrukcí svezou i ostatní místní na trase.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Oznámení

Po Kvě 20 , 2019
o záměru pronájmu bytu č. 10 o vel. 2+1 ( podkrovní byt v byt. domě bez výtahu ) v čp. 1027 v ul. Hálkova v Humpolci a o záměru pronájmu bytu č. 301 o vel. 1+0 v byt. domě čp. 1353 v ul. Komenského v Humpolci.

You May Like

Témata