Který je nejkrásnější strom Humpolce?

11

Odpovědět na otázku který je nejkrásnější strom v Humpolci a okolí hledá anketa, kterou u příležitosti nadcházejícího Dne stromů vyhlásilo sdružení Zelené srdce.


„Stromy
nejsou jen továrnou na kyslík a dřevo, ale 
jsou i krásnou ozdobou místa a hledáme ten, který je podle obyvatel
Humpolce a okolí ten nejkrásnější,“ vysvětluje Pavel Koubek. Svůj oblíbený
strom může navrhnou každý, kdo do 10. října 2011 pošle fotografii s odůvodněním
návrhu na e-mail: zelenesrdce@atlas.cz.  O tom, který bude nejkrásnější rozhodnou
obyvatelé Humpolce v hlasování na webu věnovaném přírodě Humpolce na
adrese www.prirodnihumpolec.cz.
„Nejkrásnější strom Humpolce vyhlásíme na Den stromů  20. října 2011,“ dodává Pavel Koubek      

Axl

11 thoughts on “Který je nejkrásnější strom Humpolce?

 1. Mě se například líbí strom, který mi plápolá za chladných večerů v kamnech:) Ale jinak jsou krásné všechny stromy.

  1. Nejkrásnější strom mám já doma na zahradě, vlastnoručně zasazenej a od malička vypiplanej. Vše ostatní je pro mne budoucí palivo 🙂

    1. Je to zvláštní. Možná kdybychom udělali anketu o nejoblibenější supermarket a nebo hospodu, tak bude plno návrhů a pod článkem propukne debata. No, děláme anketu jenom o stromech a jak se zdá, tak v dnešní době je nejdůležitější jak který strom hoří v kamnech. Jenom tady si článek přečetlo 200 lidí, ale zatím nikdo žádný strom nenavrhnul. Víte, velice často poslouchám nářky, jak ty dnešní děti nic kromě sezení u počítače nezajímá a náctiletí akorát vysedávaj po hospodách. A co zajímá nás? Ono se dá udělat moc věcí a často to není o penězích, ale pouze o zájmu lidí. Pěkný den. Pavel Koubek

     1. Tato anketa mela bezet cele leto a ne 15 dni v rijnu!Za 2 dni necekejte horu navrhu a fotografii!

     2. Nejkrásnějšími stromy jsou náletové dřeviny ve škarpě u odbočky na Hněvkovice ve směru Humpolec-Źeliv. Po levé straně.Tuto zcela evidentně plevelovou zeleń stále nemá zájem nikdo vytěžit a škarpu prohloubit na původní podobu z roku 1979.Silnice není v majetku města a je zcela jedno,že ji využívají náklaďáky se dřevem, které ji ničí a zkracují si cestu přes tuto komunikaci a nemusí tak do Humpolce.
      Úřad zcela jasně brání dřeviny, které by nemusel.

     3. Horu návrhů nečekáme a kolik jich bude uvidíme v pondělí. K tomu, že by měla anketa běžet celé léto. U takovéto malé ankety, kde nejde o hmotné dary pro účastníky to není záruka úspěchu. Když jsme vyhlásili anketu Studánka Vysočiny na konci března s termínem na podávání návrhů na konci června, tak vyhlášení proběhlo tiskem a potom se nic nedělo, protože si všicni řekli je dost času a kdyby nenásledovalo týden před ukončením nové vyhlášení, že už je tedy fakt čas, tak by nebyl návrh žádný. Takhle přišlo několik návrhů v den uzávěrky a dva dni potom. Úplně stejně to funguje s hlasováním.
      Pěkný den. Pavel Koubek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Next Post

Hrad Orlík v pořadu ČT1 - Toulavá kamera

Út Říj 4 , 2011
Aktuální díl pořadu Toulavá kamera se zastavením na hradě Orlík nad Humpolcem.

You May Like

Témata