LETŇÁK – Staříci

Pátek 19.06.2020 21:30

Místo konání: Humpolec, Zahrada muzea, Dolní náměstí 253

MěKIS v Humpolci zahajuje letní kino v Zahradě muzea. Od dnešního dne každý pátek budete mít možnost zajít do našeho letního kina na nejlepší filmy sezóny!

Dnes vás čeká česká road movie STAŘÍCI:
Z amerického Oregonu přilétá na pražskou Ruzyň emigrant Vlastimil Reiner (Jiří Schmitzer), válečný veterán a bývalý politický vězeň. Je mu už hodně přes osmdesát, je připoutaný na invalidní vozík a do značné míry odkázaný na pomoc ostatních. Proto na něj už na letišti čeká Antonín (Ladislav Mrkvička), dávný kamarád z protikomunistického odboje. Záhy vyjde najevo, že Vlasta přijel do Česka uskutečnit poslední misi svého života. Chce vypátrat a zabít komunistického prokurátora Václava Mráze, kterého porevoluční soudy nedokázaly nebo nechtěly za jeho zločiny z 50. let potrestat. Vlastimil přemluví Antonína, aby mu s akcí pomohl. Tonda si vypůjčí od vnuka starou obytnou dodávku a upraví ji tak, aby se v ní mohl Vlasta pohybovat. Oba starci vyrážejí na pro ně velmi obtížnou cestu za odplatou.

Špičková technika, devítimetrové plátno, pohodlné polstrované posezení, VIP lehátka a v případě zimy a mokra zajistíme teplo a sucho :-).

Občerstvení zajištěno.

Vstupné: 80 Kč v předprodeji (zatím infocentrum Humpolec, brzy i online), 100 Kč na místě. Zahradu otevíráme hodinu před promítáním.

zdroj: www.infohumpolec.cz

 

Petr

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Výstava v City Parku zve k dovolené na Vysočině

Út Čvn 16 , 2020
K dovolené na Vysočině zve velká výstava v jihlavském City Parku.

You May Like

Témata