Letní dovádění s Vysočinou začíná již 21.7.

Už tuto neděli 21. červnece odstartuje v Rozsochách na Žďársku letní tour Kraje Vysočina. Letní dovádění s Vysočinou nabídne v každém okrese Vysočiny zábavu pro celou rodinu. Vedle Rodinných a Senior pasů budou propagovány regionální produkty, zdravé potraviny z našeho kraje i aktivní životní styl. „Lidé budou mít možnost ochutnat potraviny od zdejších výrobců,“ říká radní Kraje Vysočina pro oblast lesního, vodního hospodářství a zemědělství a oblast životního prostředí Zdeněk Chlád.

Pro návštěvníky bude připraveno grilované maso, vychlazené pivo a limonáda z Vysočiny. Své prodejní stánky budou mít i místní zemědělci. Ochutnávky budou zdarma, zasytit se a uhasit žízeň bude přitom možné za příznivé ceny. Pamatováno je také na zábavu. Odpolednem provede moderátor Milan Řezníček. Připraveny budou atrakce pro děti, jako jsou laserová střelnice, bumperball či malování na obličej. K poslechu a k tanci bude hrát hudební skupina, připraven bude vždy speciální host či volba Miss Letní dovádění. „Tímto navazujeme na úspěšnou karnevalovou tour, kterou lidé pamatují ze začátku letošního roku,“ vysvětluje radní Kraje Vysočina pro sociální oblast Petr Krčál.  

Po prvním zastavení v Rozsochách se další Letní dovádění uskuteční 28. července v Košeticích. S týdenními odstupy budou vždy v neděli následovat zastavení v Havlíčkové Borové, Dobroníně, Vladislavi. Tour bude ukončena 25. srpna ve Vepříkově.

Jednotlivá zastavení se konají vždy od 15:00 do 20:00. Akce se konají na místních hřištích, při nepřízni počasí se program přesunuje do kulturních domů. Vstupné je vždy zdarma. Každý návštěvník si navíc odnese domů malý dárek. Akci pro malé i velké připravil Kraj Vysočina ve spolupráci s Hitrádiem Vysočina.

Letnidovad.jpg

zdroj: www.kr-vysocina.cz

Čtěte dále:   Loutkové divadlo - O pejskovi a kočičce

Petr

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Z deníku Policie

Pá Čvc 19 , 2013
Okradených seniorů přibývá. Žena uvedla nepravdivé údaje v žádosti o úvěr. Kriminalita na Vysočině mírně poklesla. Na soudní zákaz muž nedbal.Opilý muž napadl barmanku. Čtěte dále:   Předprodej koncertu Lubomíra Brabce a jeho hosta Jaroslava Svěceného

You May Like

Témata