Letní Platforma Humpolec

6

Program na 4.6.2015

Workshop bubnování s Lubošem Mansfeldem

Čtvrtek  04.06.2015   17:00 – 19:00

Místo konání: Humpolec, Letní Platforma Humpolec, park Stromovka

Čeká nás úvodní povídání a předvedení různých zvukových a hudebních nástrojů. Uvidíte zde různé druhy bubnů, chřestidel, píšťal, didžeridů a spoustu dalšího, vše si můžete vyzkoušet. Těšit se můžete také na společné hraní, při kterém poznáte sílu a kouzlo těchto nástrojů.

více na http://verejnaplatformahu.wix.com/platformahumpolecKontakt

Jméno: Tereza Machková
E-mail: t.kottova@email.cz
Telefon: +420 723 758 689

Humpolecký dixieland

Čtvrtek 04.06.2015  od  20:00

Místo konání: Humpolec, Letní Platforma Humpolec, park Stromovka

Na začátku byl sen o něčem. V tomto případě sen jednoho z hráčů zahrát si dixieland. Ale protože v těchto končinách nikdy nic takového neexistovalo, bylo jedinou možností si dixieland založit… Byla to v podstatě práce radostná. Od počátku roku 2012 řady "přípravných výborů" v místních restaurantech… 🙂 Ale pak začaly starosti a problémy… Kde sehnat sedm dobrých muzikantů, kteří budou mít navíc čas a hlavně nezbytný zápal pustit se do takové práce, kde je odměnou „jen“ vlastní potěšení a občas i nějaký ten potlesk diváků. Dnes, kdy komerce řídí běh světa skoro velký luxus…! Ale po dnes již dvou letech práce už je možno říci, že se věc podařila. Muzikanti začínají pronikat do krásných nuancí tohoto exotického žánru. Je rok 2015 a kapela veřejně vystupuje a získala si už i své obdivovatele. Snažíme se zaměřit na modernější tzv. "anglickou dixielandovou školu", vznikající především v anglických souborech 50. – 60. let minulého století, které přiblížily skomírající dixieland široké veřejnosti (revivalismus). Mezi nejvýznamnější orchestry této školy se řadí orchestry Chris Barbera, Acker Bilka, Kenny Balla a další. Naší snahou je dělat muziku, která fanoušky tohoto žánru osloví, přinese jim radost a potěšení ale hlavně bude společně pro nás všechny tím opravdovým hudebním sanatoriem. Josef Jůzl, Dan Matějka – trubka Roman Kostinec, Josef Jirků, Kateřina Šimonová – pozoun Miroslav Bleha – klarinet, alt saxofon Luboš Janů – banjo Mirek Uzel, Petr David – kontrabas Pavel Kout – bicí Kateřina Krejčí, Barbora Kaňová – zpěv

Čtěte dále:   Zahájení Humpoleckých Vánoc

zdroj: www.infohumpolec.cz

Petr

6 thoughts on “Letní Platforma Humpolec

   1. „Blázen“ by mohl prezentovat své názory na letní platformě. Radši mu to zakažme ,mohl by to být projev demokracie! 🙂

    1. Ať tam svůj názor odreprezentuje a vezme s sebou i toho Sobotku.

     — Ku*nik zapomněl jsem to dát anonymně

    2. Ale pane Machek, už toho snad bylo dost. Máme legitimně zvolené zástupce a pan Daněk se může pokusit získat přízeň voličů v dalších volbách do zastupitelstva. Do té doby by mohl přestat škodit městu svými nenávistnými výpady. Nikoho nezastupuje, nemá žádný mandát voličů. Neustálé rozdmýchávání afér tím samozvaným spolkem a panem Daňkem Humpolci škodí.

     1. Já si myslím, že je to přesně naopak ! Panu Daňkovi jako jednomu z mála opravdu jde o rozvoj města a něco pro to dělá. A nelžete, že nikoho nezastupuje. To není pravda. Je hodně lidí ve městě, kterým zamýšlený prodej parkoviště vadí a to že nemáme dopravní terminál ve vlastnictví města berou jako selhání vedení města a hlavně starosty. A ten místo aby to řešil, tak propaguje myšlenku duševně chorého majitele ICOMU ! Jo holt byly doby kdy ICOM plnil ve velkém stranickou kasu ODS a teď je asi čas to vrátit….. Jen nevím, proč za to má v budoucnu Humpolec pykat nesmyslným rozhodnutím v současnosti. Panu Daňkovi a dalším držím palce ! Jim na rozdíl od většiny zastupitelů s mandátem jde o rozvoj našeho města v budoucnu. P.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Výsledky rozborů vody

Út Čvn 2 , 2015
Květen 2015 Čtěte dále:   Předprodej koncertu Lubomíra Brabce a jeho hosta Jaroslava Svěceného

You May Like

Témata