Letní Platforma Humpolec je opět tady!

7

Letos proběhne osmý ročník multižánrového festivalu Letní Platforma Humpolec. Tradičně se s oblíbeným festivalem můžete setkat od června do srpna v parku Stromovka v Humpolci.

Hlavní programové bloky se v letošním roce budou opět odehrávat od středy do neděle. Středeční večery budou patřit literatuře, divadlu, filmu a přednáškám. Každý čtvrtek se v parku můžete těšit na dvě hudební skupiny. Těmto hudebním večerům budou pravidelně předcházet tvůrčí dílny pro děti, pokaždé jinak tematicky zaměřené. Sobotní program nabídne již tradičně jídlo pod širým nebem, kuchyně z různých koutů světa, které vždy doplní doprovodný program ve formě divadelních představení pro děti. Jednou za dva týdny po nedělním obědě park Stromovka rozezní dechová hudba.

Nápad na oživení veřejného prostoru v centru města vznikl v roce 2014, kdy jsme se poprvé rozhodli do parku Stromovka umístit pódium Platformy, na kterém bylo možné prezentovat především místní jednotlivce nebo skupiny a vytvořili jsme tak potenciál pro společenské setkávání při různých příležitostech. V návaznosti na koncepční změny našich aktivit a rozšíření programu na tříměsíční festival jsme založili spolek Platforma Humpolec, z.s., který je v současné době organizátorem celého festivalu.

Rozsah a kvalita festivalu a s tím spojená návštěvnost jednotlivých akcí i celého festivalu rok od roku stoupá. Za tuto tendenci můžeme být v první řadě vděčni našim partnerům, kteří nás každým rokem více podporují. Mezi naše partnery patří především místní firmy a podnikatelé, dále město Humpolec a kraj Vysočina.

Osmý ročník Letní Platformy Humpolec začíná v pátek 11. června. Těšíme se na vás a na léto v parku!

Veškeré informace o programu naleznete na našich webových stránkách nebo si program můžete stáhnout přímo zde.

Čtěte dále:   Adveniat regnum

Petr

7 thoughts on “Letní Platforma Humpolec je opět tady!

    1. Pani místostarostko dyť vy jste místostarosta pro kulturu. Jak něco o vystěhování můžete napsat ??

  1. Pane Majku, ač souhlasím s tím, ze komentář, na nějž reagujete, je hloupý, četl jste to po sobě? Jak můžete něco takového napsat?😂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Hrát na Vysočině by bylo levnější, ví kouč hokejistů Humpolce Zour

Út Kvě 11 , 2021
Byli připraveni už tradičně poslat přihlášku do jihočeské Krajské ligy, ale situace se vyvíjí jiným směrem. „Je to čerstvé. Dověděl jsem se to někdy ve čtvrtek nebo v pátek. Už by neměly existovat žádné výjimky a měli bychom hrát přebor na Vysočině,“ překvapil trenér hokejistů Humpolce Jiří Zour. Čtěte dále: […]
Humpoleckým hokejistům by přechod do soutěží Vysočiny nevadil.

You May Like

Témata