Hrát na Vysočině by bylo levnější, ví kouč hokejistů Humpolce Zour

Byli připraveni už tradičně poslat přihlášku do jihočeské Krajské ligy, ale situace se vyvíjí jiným směrem. „Je to čerstvé. Dověděl jsem se to někdy ve čtvrtek nebo v pátek. Už by neměly existovat žádné výjimky a měli bychom hrát přebor na Vysočině,“ překvapil trenér hokejistů Humpolce Jiří Zour.

Zprávou, která se k němu zatím dostala jen neoficiální cestou, není zklamaný ani nadšený. Situaci by vzal tak, jak je. Jihočeská liga je početná, kvalitní, ale jsou tu i nevýhody. „Pokud se nad tím zamyslím z hlediska dojezdových vzdáleností, tak na Vysočině bychom byli někde jinde. Odpadly by nám dlouhé cesty do Českého Krumlova, Vimperka,“ našel možné pozitivum.

Celý článek zde: https://pelhrimovsky.denik.cz/hokej_region/hrat-na-vysocine-by-bylo-levnejsi-vi-kouc-hokejistu-humpolce-zour.html

Humpoleckým hokejistům by přechod do soutěží Vysočiny nevadil.
Humpoleckým hokejistům by přechod do soutěží Vysočiny nevadil.

Axl

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Legendární český herec bavil při natáčení celý štáb. Premiéry slavného filmu už se ale nedožil

Út Kvě 11 , 2021
Proč někteří lidé nezvládají pití alkoholu? To, jak jeho pravidelná konzumace člověka ničí a jak vypadá následná léčba, se stalo námětem hned několika filmů. Silným diváckým zážitkem je i snímek Dobří holubi se vracejí, který v roce 1988 natočil režisér Dušan Klein ve spolupráci se scenáristou Ladislavem Pecháčkem.
Film Dobří holubi se vracejí je koncertem celé řady známých hereckých osobností.

You May Like

Témata