Léto v parku 8. — 9. červenec

9

Pěstujeme kulturu v Parku Stromovka!

POHYBOVIŠTĚ

Pohybové hrátky s Renatou Štefkovou

Ukázková hodina pro děti pod vedením Renaty Štefkové. Více než jen cvičení.

pátek 8/7 od 16:00

SOBOTNÍ BRUNCH

Asijská kuchyně

Mutant Fast Food & Catering: to je etnocatering s rozmanitosti kuchyní jako je vietnamská, indická nebo gruzinská kuchyně

sobota 9/7 od 10:30-14:00

DOPOLEDNÍ DIVADLO

Tři prasátka

Veselá pohádka pro nejmenší diváky v podání divadla Koník.

sobota 9/7 od 11:00

Generální partneři festivalu: 
Hranipex ৷ OSMA
Hlavní partneři:
CT Park ৷ Valeo ৷ HOPP ৷ Exbydo ৷ Kaufland ৷ SixPointTwo ৷ Wiesner-Hager ৷ Adores ৷ MHA
Realizováno s podporou:
Město Humpolec ৷ Kraj Vysočina
Partneři:
AUTO RACEK ৷ BJS ৷ ENED Steel ৷ OK PLAN ARCHITECTS ৷ STATUS ৷ BaraBakery ৷ Barvy Alenka ৷ Comatex ৷ DAMAINVEST ৷ Elma-elektro ৷ HOEKO – Automotive ৷ KomObjekt ৷ LAKUM – GALMA ৷ AKUSERVIS Mareš ৷ Plantica ৷ Pneu Neubauer ৷ PROFIL ৷ PROTECT ৷ REALITY 11 ৷ Servant ৷ Steel Center Europe ৷ Humpolecká Stavební ৷ Kilowatt ৷ Riverich ৷ ASO ৷ DH Dekor ৷ Metropolitní síť Humpolec ৷ OK control ৷ Pečenka ৷ SMIP ৷ SPACE COM ৷ StaMPi ৷ STIMA ৷ Kudy z nudy ৷ smsticket

Axl

9 thoughts on “Léto v parku 8. — 9. červenec

  1. Ano, ale aby tam mohla svata dvojice stát za aktivitami, museli jim tupí dinosauři ten park nechat nezodpovědně draze zrekonstruovat.

   1. Jestli se nepletu, tak Platforma fungovala i ve starém parku, pro tento styl komunitních koncertů a divadel nebylo třeba investice 50 milionů. Ale souhlasím s vámi, že bylo ostudou našeho města, že v parku v centru města nebyla žádná toaleta. Zároveň je smutné vidět, jak zanedbané jsou toalety dnes a jediný nájemce platící 10.000 korun/ročně za pronájem kavárny, se nedokáže o tyto toalety celoročně starat. To je ostuda dinosaurů, za to nemůže ani Machek, ani Rýzner, i když chápu, že by bylo ideální to na ně hodit.

    1. Vydržte. Už jen par měsíců a dočkáme se radikální změny. Všechno bude zalité sluncem, na veřejné zakázky budou firmy stát fronty a platit městu za možnost je realizovat, peníze se do kasy jen pohrnou, všude bude laska a porozumění… Shodíme sochu na náměstí, místo toho dáme plastiku Rýznermachka a radnici, tu zbourame. Bude se vládnout z osmičky! Místo klasických zasedání zastupitelstva budou veřejné ekodobrobrunche, at to má šťávu. Každý občan města dostane vlastní ekodobrovznášedlo a take koblihu z osmičky – pod jednou podmínkou – bude se muset prokázat negativním testem na přítomnost dinosaurinu v krvi ( test zdarma na osmičce). A park?
     Vlastně ten park ani nebude potřeba, kultura a láska nás obklopi všude!

     1. Chápu nadsázku😂👍😂.

      Ale souhlasím, že změna je potřeba, každný soudný člověk chápe, že nelze nechávat rozkrádat veřejný finance našeho města a je ostudou, když se kriminální policie prohání po městském úřadě s pravidelnou frekvencí. Nechci žít ve městě, kde toto je bráno jako normál nebo standard.

      Věřím, že drtivá většina obyvatel Humpolce to vidí stejně.

 1. Očekávání určité části veřejnosti od možné nové koalice tandemu STAN+Hugo jsou až přehnaná.. Nakonec to může být ve výsledku plichta a novo koalici bude těžké složit..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

X.OLYMPIÁDA DĚTÍ A MLÁDEŽE OLOMOUC 2022

Pá Čvc 8 , 2022
Děkujeme všem našim atletům.

You May Like

Témata