Léto v zahradě – koncerty

Městské kulturní a informační středisko vás zve na 2. sezónu letních koncertů do „open-air“ prostor – zahrady, která patří k budově výstavního sálu Muzea Dr. Aleše Hrdličky na Dolním náměstí. Do zahrady vstoupíte přímo z Dolního náměstí vstupním vestibulem výstavního sálu. V příjemném, tichém místě uprostřed zeleně a zároveň uprostřed města si můžete vybrat z pestré nabídky kulturních programů které pro vás v letošní letní sezóně byly připraveny. V případě nepříznivého počasí se plánované akce neruší, ale přesunují se do přilehlého koncertního sálu muzea.


 

 

pátek 11. července
Jarmila Šuláková + FLERET 

 


více info? klikni na obrázek…
pátek 25. července 
IYASA  Inkululeko – ZIMBABWE, AFRICA
 
pátek 1.srpna
Martin Sýkora a spol

sobota 30.srpna
Vladimír Merta a Jana Lewitová

více info? klikni na obrázek…

 


Další koncerty se připravují………..sledujte nadále Humpoláka!!!
Předprodej na všechna představení v Zahradě si můžete zakoupit v informačním středisku Humpolec, tel: 565 532 479 
(vstupenky lze zamlouvat i elektronickou poštou!)
 IYASA Inkululeko Yabatsha School of Arts
ZIMBABWE, AFRICAPatnáctičlenná africká skupina studentů umělecké školy v Bulawayo v Zimbabwe přijíždí po obrovském úspěchu v loňském roce na své druhé turné do Evropy. (Rakousko a ČR). 
Přiváží opět představení plná písní, tanců, rytmů a scén inspirovaných africkou lidovou kulturou, která Vás uchvátí svým spádem, provedením a svou bezprostředností.

Axl

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

U Mahlera podruhé - tentokrát v posteli

So Čvn 14 , 2003
V naší první návštěvě v Domě Gustava Mahlera v Kalištích jsme navštívili zdejší dobový hostinec . Ke správnému zájezdnímu hostinci ale vždy patřilo i ubytování , stáje pro koně a další nezbytnosti . Jak je tomu u Mahlera dnes se můžete přesvědčit v naší obrazové reportáži .

You May Like

Témata