Lidé se projeli na kole kolem Jiřic a pomohli malému Viktorovi

2

Krásné slunečné počasí, asi sto padesát účastníků a přes sto tisíc korun na pomoc malému Viktorovi Vondrejsovi. Takto vydařená byla charitativní akce S kolem kolem Jiřic, kterou jsme uspořádali v sobotu 11. září v Jiřicích u Humpolce.

Viktor se od mala potýká s kombinací několika handicapů. Potřebuje plnou péči svých milovaných rodičů a nejbližší rodiny. Když bylo chlapci půl roku, lékaři zjistili, že nemá propojené hemisféry v mozku. To znamená problémy, jako jsou epileptické záchvaty, nevyvinutý mozek nebo doživotní nutnost plen. Pro aspoň nějaké zlepšení zdravotního stavu musí Viktor jezdit na neurorehabilitační pobyty, právě na ně rodiče použijí peníze ze sobotní akce.

Celý čnlánek zde: https://pelhrimovsky.denik.cz/ctenar-reporter/lide-se-projeli-na-kole-kolem-jiric-a-pomohli-malemu-viktorovi-20210918.html

Čtěte dále:   Drakiáda se SVČ Humpolec

Axl

2 thoughts on “Lidé se projeli na kole kolem Jiřic a pomohli malému Viktorovi

    1. Skvělá akce a respekt organizátorům. Bohužel jsem o ní vůbec nevěděl. Asi to znamená, že kdo nemá facebook, je mimo mísu. Možná by stálo za zvážení takové aktivity propagovat na „mrozhlasu“ města.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Žďár nad Sázavou druhý v celorepublikovém srovnání Město pro byznys

Po Zář 20 , 2021
Brandýs nad Labem-Stará Boleslav je podnikatelsky nejatraktivnějším městem v České republice. Ukázal to srovnávací výzkum Město pro byznys. Stříbrnou příčku obsadil Žďár nad Sázavou. Srovnávací výzkum zpracovává analytická agentura Datank a hodnotí v něm všech 205 obcí s rozšířenou působností v České republice. Humpolec se propadl, ale stále v první […]
Nejlepším městem pro podnikání v kraji je Žďár nad Sázavou. Humpolec bere druhé místo

You May Like

Témata