Maminky zbystřete! Kdy jste byly naposledy v kině?

2

Možná to bylo ještě před porodem. Teď s prckem prostě není čas, nemáte hlídání a stejně večer padnete a usnete. Nové filmy znáte jen podle názvů a plakátů, které míjíte na cestě s kočárkem. Tak s tím je teď konec. Exkluzivně pro maminky s miminky a nejmenšími dětmi jsme připravili vždy druhé úterý v měsíci dopolední projekci v malé scéně Mikáda na Havlíčkově náměstí.

Do sálu můžete vzít svého potomka i s kočárkem. Budete sledovat ty nejnovější filmy, aniž byste se musely obávat, že bude rušit ostatní diváky. S tím se totiž počítá. Speciální projekce se sníženou hladinou zvuku a částečným osvětlením nabízejí útulnou atmosféru pro děti, ale zároveň dávají rodičům prostor věnovat se jak filmu, tak svým ratolestem.

V říjnu vám pustíme Bábovky, v listopadu Matky a v prosinci Deníček moderního fotra. Připravíme kávu pro maminky, pro mrňousky přebalovací pult a hrací deky na zemi, jen hračky si vezměte vlastní.

V úterý 12. října v 9.30 hodin máme premiéru. Těšíme se na vás i na vaše maminkovské nápady, co bychom ještě mohli vylepšit. Popřípadě budeme rádi za náměty, jaké filmy byste chtěli vidět v novém roce.

Městské kulturní a informační středisko v Humpolci

Zdroj: https://pelhrimovsky.denik.cz/ctenar-reporter/maminky-zbystrete-kdy-jste-byly-naposledy-v-kine-mozna-jeste-pred-porodem-202109.html

Čtěte dále:   Velikonoční jízda

Axl

2 thoughts on “Maminky zbystřete! Kdy jste byly naposledy v kině?

  1. Jeden prcek začne brečet, další se přidají a z filmu je pak prd. Leda, že by tam šlo pustit zvuk do sluchátek 🙁

    1. Kdo nic nedela, nic nezkazi. Napad vyborny a podle toho, jak to probehne, tak holt akci poupravi, nebo zrusi.

      Palec nahoru za invenci 😉

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Ve westernovém městečku Stonetown na Vysočině vás naučí házet lasem i tomahavkem

St Zář 29 , 2021
Audioreportáž! Kolty proklatě nízko, biče, lasa a tomahavky. To sice jsou propriety známé z filmů o divokém západě, ale vy za nimi nemusíte jezdit až tak daleko. Stačí na Vysočině sjet z dálnice D1 u Humpolce a vstoupit do městečka Stonetown. Čtěte dále:   Velikonoční jízda
Ve westernovém městečku Stonetown na Vysočině vás naučí házet lasem i tomahavkem

You May Like

Témata