Masarykova ulice a část ulice 5. května budou po rekonstrukci otevřeny o měsíc dříve

11

Rekonstrukce Masarykovy ulice a části ulice 5. května se blíží ke konci.

Předání stavby je v plánu na 30. září, tedy o měsíc dřív než bylo původně předpokládáno, i když práce kvůli jarnímu nouzovému stavu začaly se zpožděním. Ulice bude zprovozněna v takzvaném předčasném užívání. Pro řidiče uzavírka skončí, jednu stranu chodníku ještě čekají poslední úpravy.
V úseku od firmy Auto Racek k ulici Na Stupníku dostala nový povrch silnice a parkovací místa. Vozovka je vzhledem ke snížení hluku v živičném povrchu, parkovací stání zůstala v kostce. Úsek od ulice Na Stupníku až po „vstup“ na Horní náměstí čekala náročná a důležitá rekonstrukce sítí, silnice i parkovacích stání. Povrch vozovky i parkovacích stání byl navržen v kostce, jelikož se jedná o navazující lokalitu právě a Horní náměstí. K výraznému zlepšení odtoku vody pak přispěje rekonstrukce současných sedmnácti vpustí a vybudování sedmi nových. Po dobu prací, které místo 16. března nakonec odstartovaly až 1. dubna, byla silnice pro řidiče uzavřená.
 
O záměru rekonstrukce se zájemci mohli více dozvědět na veřejném projednání, které se uskutečnilo 4. března odpoledne ve velké zasedací místnosti humpolecké radnice. 
zdroj: www.mesto-humpolec
Čtěte dále:   Oznámení o vyhlášení výběrového řízení

Petr

11 thoughts on “Masarykova ulice a část ulice 5. května budou po rekonstrukci otevřeny o měsíc dříve

 1. A položil si tam taky Bernard svou infrastrukturu? Asi se to muselo rychle zakopat, aby to nebylo vidět, když se to začíná řešit, proto ten spěch o měsíc.

   1. Proč hned tolik ironie?? Vždyť kontrolní výbor je od toho, aby kontroloval. A pokud je nějaké podezření, tak proč ne. Jestli se nic nezákonného nestalo, určitě se nemá nikdo ničeho obávat.

    Navíc bych to nespojoval s HUGO. Pro ně by bylo jistě výhodnější asi tuto munici nechat na předvolební boj za 2 roky. Přijde mi to docela korektní, aby se skutečný stav vyšetřil v dostatečném předstihu před volbami a pouhá podezření či domněnky neovlivňovali veřejné mínění, potažmo výsledek voleb.

 2. V každém případě je to dobrá zpráva. Většinou jsme zvyklí na předávání o měsíc déle než dříve.

   1. Pro mě je to dobře též. Pokud Vám to vadí, klidně to můžete ten měsíc i nadále objíždět, ne?

  1. Někdy je mi smutno z těch, kteří vidí ve všem politikaření, zlobu a mají chutě vylévat si zde kýble žluči. Už je mi nějaký pátek a vím, že ulice Masarykova se nerekonstruovala dlouhé desítky let. Takže sáhnout do toho asi bylo třeba. Jinou otázkou je, zda ji nyní nezúžili, což je bohužel trend posledních let v

   1. Tak pokud vím, poslední klíčové stavby (Rybníček, Stromovka) město moc kvalitního dohledu nepředvedlo. Nedivte se, že jsou nyní lidé překvapeni. Tady si to holt majitel města ohlídal.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Stálicí na nebi byznysu zůstává na Vysočině Humpolec

Po Zář 21 , 2020
Letošní výsledky výzkumu Město pro byznys potvrdily výjimečné podnikatelské postavení Humpolce v rámci Kraje Vysočina. Čtěte dále:   Stavba prodloužena

You May Like

Témata