Pozvánka na 15. zasedání zastupitelstva města

10

01.03.2017

Více zde:
Pozvánka


Čtěte dále:   Pozvánka na veřejnou prezentaci - Revitalizace vnitrobloku Lnářská-Hálkova

Petr

10 thoughts on “Pozvánka na 15. zasedání zastupitelstva města

  1. Kdo ji rozjede i tady v Humpolci tak vyhraje příští volby ! Nezkoulaudovaných ubytoven je zde hafo, ovšem humpolečtí úředníci jsou jako vždy v klidu….. a nekonají vůbec nic !!!! A problémů s pracovníky z balkánu ale i odjinud máme možná víc než v Brodě.

   1. Co chcete konat ? Ubytovny jsou legální podnikání. Jsme v EU, takže můžeme pracovat v cizině, ale také cizinci u nás. Stejný význam má petice proti velkým mrazům a moc zeleným stromům. Pokud firma není schopna sehnat zaměstnance v okolí, tak jí asi nic jiného nezbývá.

    1. Zejména, když současná vláda za posledních pár let vyluxovala 30 000 lidí z pracovního trhu pro státní správu.

     1. Přesně, je potřeba si stěžovat trošku výše, než na radnici.

     2. Ubytovny jsou sice legální podnikání, ale pokud je k tomu objekt zkolaudován a majitel dodržuje zákony a předpisy a platí řádně vše co má včetně odpadů a podobně. To se ale v Humpolci u spousty objektů řádně neděje, takže práce pro úředníky je dost. Jen se musí chtít.

     3. Tak například objekt bývalé tiskárny, bývalé bramborárny a nejnověji vila na křižovatce Fugnerova – Okružní. Ale jsou tu i další objekty….

     4. Nemyslel jsem na humpolák, ale příslušným úřadům. Pokud jste si jistý, že nemají příslušná povolení. Jinak je to asi tak „směroplatný“ jako „že všeci kradnú“ 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Program 35. schůze rady města

Čt Úno 23 , 2017
1.3.2017 Čtěte dále:   OZNÁMENÍ O VYHLÁŠENÍ VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ

You May Like

Témata