Petr

32 thoughts on “Radniční listy

 1. Tak doufám, že o příštích vánocích bude úplně jiné vedení města, které nebude bojovat se spolkem a občany a krajem! Ale naopak bude spolupracovat a vztahy jak s občany, tak ze spolkem , krajem a dalšími institucemi se podstatně zlepší a vše bude fungovat o mnoho lépe a ve prospěch všech občanů a firem a ne vybraných jednotlivců…..

  1. Ano, kéž by už všichni ti funkcí a moci lační packalové odešli do penze a nebo jinam, kam patří. Ach jo, kde už by dnes Humpolec mohl být se schopným vedením…

   1. Jedni odejdou, druzi prijdou. Jen primitiv by si mohl myslet, ze
    se po stridani koryt neco zasadniho ve meste zmeni.
    Zase na druhou stranu to tady spatny neni.

    1. Špatný to není, ale se schopnějším a mladším vedením by se nám tady mohlo žít o dost lépe. Ti současní důchodci už jen dožívají a těší se každý měsíc na svých šedesát litrů…..

    2. Jestli chcete aby se Vám žilo lépe, tak se v první řadě snažte sám. Nikdo jiný Vám lepší život nezařídí..

     1. Já se třeba snažím a nestěžuji si, ale chod a prosperitu našeho města může změnit hlavně jeho vedení. A asi nikdo nepochybuje o tom, že by mělo být mladší a o hodně kreativnější. A také mnohem komunikativnější, než to současné. Bohužel dost našich spoluobčanů při volbách nepochopilo, že důchodci už město vpřed neposunou…….

     2. Tak pan starosta jasně sdělil,že už končí a kandidovat nebude. Ti mladší a kreativnější tedy mohou nastoupit a zkusit to. Možnosti mít budou,jen se obávám, že skutek utek a žádní se neodváží

     3. Pan starosta toto tvrdil v médiích ještě 4 týdny před minulými volbami ! Pak se mu připomněl pan Kratochvíl a další kamarádi a vše bylo rázem jinak…….

     4. Jo je to dobré. Když vzpomeneme jak to tady vypadalo za komančů…Posun by ale mohl nastat ve zřízení MP a upevnění pořádku. Zlepšit by se měla čistota ve městě, zvlášť v zimním období
      a časnějším úklidem po zimě.
      Zrušít dlouhodobé parkování v centru a vybudovat parkovací dům. Třeba vedle fary.
      Přimět poslední majitele domů v centru k důstojným úpravám fásád.
      Opravit komunikace a chodníky. Zrušit nebezpečně vysoké obrubníky
      na nových ostrůvcích a kruháku na Kuchařově.
      Jistě toho bude více, ale v zásadě žádná utopie.

     5. Taky jsem spokojený v Humpolci. Jenom jedna chyba, že starosta nedotáhl Kaufland a obchodní zónu na autobusáku a autobusy u Icomu. Už jsme mohli nakupovat na Vánoce v Humpolci a nemuseli jezdit do PE HB JI … Škoda obávám se, že je již pozdě a zařadili jsme se mezi Pacov a Ledeč apod. a mladí se raději přestěhují do Jihlavy…

     6. Nikam se stěhovat nebudu a do Jihlavy už vůbec ne. Krom ZOO a několika výjimek tam není o co stát. Raději si do okolních měst zajedu, je to otázka 15-20 minut.
      Je pravda, že by v HU pár obchodů neuškodilo. V PE už jsou tyto zóny tři. Jedna by se tu uživila a bohatě postačila. Jde o sport, boty, popř. elektro a drogerii. Stejně si ale většina lidí kupuje vše přes internet.Pokrok nezastavíš.

     7. To nezastavíš 🙂 hlavně máme hnusný největší autobusové nádraží …

     8. Vždyť ho může majitel rekonstruovat,aby vypadalo lépe než je v současné době..

     9. Ad utopie MP) kdo to zaplatí? MP a „upevnění“ pořádku? Mimo toho, že v Jihlavě „buzeruje“ za špatné parkování a vjezd do zóny, tak jsem si nevšiml, že by se jí podařilo cokoliv „upevnit“. Obzvláště ne v oblastech, které máte na mysli (bezdomovci, agenturní pracovníci apod.).

      Ad utopie parkovací dům) i v Jihlavě do dnešních dnů žádný není – z finančních důvodů. Opět, kdo to zaplatí? V centru? V obytné zástavbě? V místě, kde jsou okna z obytných místností sousedního domu?

      Ad utopie časnější úklid po zimě) když „netrefíte“ konec zimy, kdo to zaplatí? Váš pokus se bude platit dvakrát, třikrát/ kolikrát?

      Ad poslední fasády) a na základě čeho je chcete přimět? Jediné, co mne napadá, že Vás vzhled jejich domů ohrožuje na životě – pak asi ano. Je rok 2017, nikoliv před 1989.

      Ad vysoké obrubníky) a nepožadují to náhodou předpisy?

      Než se mne zase bude snažit někdo obvinit toho, že nadržuji vedení apod. – nikoliv. Jen jsem realista a vím, že když chci opici, musím mít i na banány.

      frrrr

     10. Anonymně se mohou zde scházet názory zajímavé a přínosné. Ovšem příští rok v říjnu budou lidé dál volit ty stejné tváře jako minule. To autoři zajímavých nápadů řeknou, že je komunální politika nezajímá, že nemají na nic čas a ke kandidatuře se neodváží a bude se vesele kritizovat nové složení radnice po celé další roky do nových voleb

     11. @ frrrrrrrr : ale banány evidentně jsou, jen je třeba je použít na tu správnou věc.

     12. Mno kdyz je na treba na tenisovou halu tak jiste bude i na parking.

     13. Město Humpolec na banány určitě má, ale místo aby je dalo opici, tak je použije jinam……třeba tenistům…..

     14. Moc pěkně napsané. Naprostý souhlas.
      Kdo máš všech 5 pohromadě, nemá moc šanci toto nějak popřít.

     15. Vybudovat parkovací dům mezi farou a kostelem? Omlouvám se, že nemám dost velkou fantazii abych si něco takového dokázal představit.
      Jinak na náměstí nechodím v pracovní době příliš často, ale nepamatuji si, že by ono parkoviště, které se tam nachází bylo někdy plné. Takže v čem je problém? Podobné stesky tu byly od obyvatel sídliště Rybníček, když udělala PČR zátah. jenže taky se ukázalo, že každý by rád parkoval hned před vchodem do paneláku, protože parkoviště které je 100m daleko už je jaksi nekomfortní.
      Co se týče upevnění pořádku pomocí MP tak vím jak někteří obyvatelé HB se vyjadřovaly do tisku, kterak je Humpolec město, kde se nedá ani nos vystrčit bez obav o život. To trvalo asi týden, než se tam stalo totéž co zde přes hrdninné nasazení tamních strážců klidu.

      Ač s frrr někdy nesouhlasím, tak tady má pravdu.

     16. Horní náměstí se mění v klidovou zónu, po odečtení aut zaměstnanců pivovaru, úřadu… by bylo asi všude prázdno. Obrázek je možno získat o víkendu. Trošku mě zaujala myšlenka prázdného parkoviště na rybníčku na které koukám z okna. Musím uznat, že se večer zaplní a v posledních dnech stojí i dvě řady ve středu parkoviště. Je tedy plné, že se tam nedá zaparkovat. Rybníček se v poslední době zaplnil dalšími auty, protože dorůstá nová generace a tedy každá rodina má cca 2 auta a pohádka o velkém prázdném parkovišti kam líní lidé nechtějí parkovat je už dávno minulostí.

      +++

     17. V mém komentáři byl uveden minulý čas, nikoliv přítomný.

     18. Horní náměstí je mrtvou částí města.Myslím,že by bylo třeba střed města oživit.Na této straně chybí obchody nebo obchoďák,aby se tato část města znovu oživila a bylo to jako v jiných městech.

 2. Bohužel ten zapšklý člověk, co se nechává 16 let vydržovat občany a myslí si o sobě jen samé pozitivní věci, přenesl svoji blbou náladu i do novoročního poselství. Vyzvat „zlé lidi“ aby opustili Humpolec? Poslední špetka sebereflexe je evidentně pryč. Už aby zmizel i on v propadlišti dějin. Ať je mu dopřán vysoký věk, aby se musel dívat jak to dobře půjde i bez něj. Všichni jsme nahraditelní! Je třeba nové krve. A ano, bude nám líp. Snad už příští vánoce.

  1. Ten člověk už totiž trpí několika stařeckými nemocemi, ale jeho poskoci z prohnilé ODS mu to tají a naopak mu říkají jak je skvělý ! No protože skrze něho potřebuijí ještě protlačit některé nesmyslné projekty za PENÍZE MĚSTA ……bohužel první dvě období byl dobrým představitelem, ale poslední dvě období je loutkou v rukách jiných a je k smíchu……za provázky tahá Standa, Zdenněk a další !slušní! mafiáni…..čistička města je po pár letech v prdeli kvůli jedné firmě, ale zaplatíme to my všichni ! Za pár let bude město Humpolec bez vlastní vody, ale firma spřízněná s ním ji bude mít dost ! A my všichni to budeme těžce platit ! Ale on je king……

   1. Tolik kritiky si snad stávající starosta nezaslouží..I přes chyby které má,ostatně jako jiný člověk…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

1. VÝZVA MAS SPOLEČNOST PRO ROZVOJ HUMPOLECKA

Út Pro 19 , 2017
PROGRAM ROZVOJE VENKOVA

You May Like

Témata