Máte svoji sex-bombu?

Ano, jen a jen svoji a dokonce i sebou stvořenou? Pokud ano, neváhejte a přihlaste ji do soutěže Královna krásy, jelikož jsou to vámi stvořené krasavice – je nutno dodat VIRTUÁLNÍ.

Digitální, čili umělé, virtuální dívčiny se od 10. listopadu 2003 mohou prostřednictvím svých stvořitelů přihlásit do skutečné soutěže o tu nejkrásnější. Kdo to vymyslel? Ital Franz Cerami a všechny podrobnosti i s daty kdy a kam svá děvčata posílat najdete zde: http://www.missdigitalworld.com/theproject.html. Že to bude opravdu seriózní soutěž svědčí i počet kol, kterými krasavice jedny virtuální, budou procházet a výsledky se dozvíme až za rok – přesněji 30. listopadu 2004.
Podle organizátora Ceramiho ta, která vyhraje bude představovat vlastně ideální ženu současnosti. Má pravdu, budou to skutečné královny krásy, protože jsou vytvářeny s ohledem na vkus tvůrců (ale i tvůrkyně vytváří figurky 3D žen a nehledejte za tím sex, ale jen umění) a jsou tak projekcí snů do digitálního světa. Ideální 3D kráska, kterou (spíše jejímiž proporcemi a vizualizací tváře) se autor nejvíce strefí do snů dalších – čili vítězka, nebude ukrácena o některé hmotné požitky skutečných královen – dostane hlavní role ve videohrách, počítačem animovaných filmech a v reklamě. Kterápak to asi bude?

Čtěte dále:   Píšou: V Humpolci otevřou nové obchodní centrum. Místní se těší i obávají

Axl

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Přišlo mailem

So Lis 29 , 2003
A další sada vtípků z redakční pošty. Čtěte dále:   Humpolec na videu: Výrobní závod Valeo Humpolec

You May Like

Témata