Pařezáč na kraji Humpolce v pátek otevře. Podívejte se, jak to tam vypadá

Plážová lehátka na písku, dřevěná mola nad průzračnou vodou, nové dětské atrakce zatím obehnané páskou nebo nabíječka pro elektrokola. Tak nyní vypadá Pařezáč, rekreační zóna v Plačkově na kraji Humpolce.

Zahájení nové sezony je na Pařezáči naplánované na pátek třetího června ve tři odpoledne, Deník ale přináší fotky z místa včetně vizualizací již dnes. Lidé tam přitom už chodí, někteří si už i zaplavali. „Chladnější voda mi nevadí, takže jsem se tam už letos koupala. Podmínky jsou parádní a celá rekreační zóna se mi moc líbí,” zhodnotila Anna Blažková z Humpolce.

Na své si přitom v pátek přijdou nejen dospělí, ale i děti. „Můžete vyzkoušet bizarní kola a další cyklokuriozity, discgolf, na projížďku na rybníku budou připravené paddleboardy, nebude chybět ani malování na obličej a spoustu dalších zábavných disciplín,“ pozvala veřejnost Marcela Kubíčková, ředitelka Městského kulturního a informačního střediska v Humpolci. Vše navíc doplní koncerty místních kapel.

 

Zdroj: https://pelhrimovsky.denik.cz/zpravy_region/parezac-na-kraji-humpolce-v-patek-otevre-podivejte-se-jak-to-tam-vypada-20220602.html

Axl

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Oslava 110 let fotbalu v Humpolci

Pá Čvn 3 , 2022
Sobota 04.06.2022 08:00 – 19:00

You May Like

Témata