Městem chodil Anti-Mikuláš

Během uplynulého víkendu a pondělka se v Humpolci kradlo.

V pondělí 7.prosince, v průběhu dne, vnikl neznámý lapka násilím do vnitřních prostor kočárkárny panelového domu v Máchově ulici. Z kočárkárny pak odcizil jízdní kolo, se kterým rychle opustil prostory domu. Majiteli tak způsobil škodu ve výši nejméně deset tisíc korun.


Neznámý pachatel se vloupal z neděle na pondělí do prodejny oděvů v Kamarytově ulici.


Zloděj z obchodu odnesl zatím neupřesněné množství oděvních svršků v hodnotě nejméně sto tisíc korun, ke kterým si přibral ještě nejméně 300 ks blíže nespecifikovaných šperků z chirurgické oceli. Celková škoda na poškození zařízení a odcizením věcí vznikla ve výši nejméně 131 tisíc korun.


Humpolečtí policisté se také zabývají případem odcizení nafty. Během víkendu byl  na poli u Sedlice zaparkovaný pracovní stroj. Této příležitosti využil neznámý pachatel a po odstranění visacího zámku z uzávěru víka nádrže odčerpal nejméně 147 litrů nafty. Způsobená škoda byla vyčíslena na nejméně 4.200 Kč.


(Zdroj: www.policie.cz )

myska

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

O pivo Bernard je stále větší zájem

Čt Pro 10 , 2009
Přestože krize snížila produkci piva v Česku asi o desetinu, Rodinný pivovar Bernard se letos chystá na rekordní výstav 200 tisíc hektolitrů. V porovnání s loňským rokem to představuje asi osmiprocentní nárůst. Pro své příznivce má ale Bernard smutnou zprávu – od 1.ledna příštího roku chystá zdražení, stejně jako mnoho […]

You May Like

Témata