Městské slavnosti ve Stonetownu

Na poslední prázdninovou sobotu, tedy na 29. srpna 2009, připravilo westernové městečko u Kamenice velkolepé městské slavnosti.

Konec prázdnin je třeba oslavit. A nejen to. Pojďte si vychutnat atmosféru slavností, kdy se ve městech a na rančích potkávali lidé z celého okolí, aby oslavili určitou událost a zároveň si užívali pěkného dne při hudbě a soutěžích. I my budeme oslavovat a to tak, že je připraveno opékání vepřového a drůbežího masíčka, k tomu výborné pití, hromada zábavy při soutěžích a k poslechu zahraje hudební skupina Druhý dech. Pro zpestření programu uvidíte napínavé příběhy z Divokého západu v akčních hrách „Zatracená mapa“ a „V pravé poledne“.


Dalším tahákem určitě bude koňská show. Uvidíte ovládání koní indiány, skoky přes ohnivé překážky, akrobacii na koni a další kousky. Zážitkem jistě bude shlédnout vystoupení našich lasařů a bičařů v jejich nové hře „A tak šel čas“. Ve zbytku času máte možnost vyzkoušet si dovednosti na řadě westernových atrakcí nebo zavítat do našeho saloonu či kavárny a vychutnávat si chvilky ve westernovém městečku.


Více informací a plakát k akci ve formátu PDF je ke stažení NA TOMTO ODKAZU.


 


 


 

Čtěte dále:   Dětská skupina Mláďata Humpolec

myska

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

ZDIVOČELÁ KLETEČNÁ aneb WESTERNOVÝ DÝCHÁNEK

Út Srp 18 , 2009
Pro velký úspěch loňského dýchánku se letos uskuteční 2. ročník westernového divočení. Bude se konat dne 29. 8. 2009 na louce v obci Kletečná u Humpolce. Vše začíná ve 13.00 hodin. Čtěte dále:   ŘSD nechá rozšířit dálniční odpočívku u Humpolce, přibudou parkovací místa

You May Like

Témata