Michal je kvítko

Od dnešního dne prodáváme vstupenky na dětské představení s Michalem Nesvadbou „Michal je kvítko“

Sobota  20.02.2016  15:00

Místo konání: Humpolec, Divadelní scéna kina Humpolec

Pragokoncert uvádí dětské představení Michala Nesvadby. Velká zábava, soutěže, aktivní účast dětí. Více na www.kouzelnaskolka.cz 

vstupné 165 Kč. Předprodej vstupenek v infocentru Humpolec, on-line rezervace zde..
Online rezervace si vyzvedněte nejpozději do 10.2.2016. Po tomto datu budou nevyzvednuté rezervace uvolněny zpět do prodeje.
Vstupenky je možné koupit také jako vánoční dárek.

Michal, bez ohledu na počasí i roční období dokáže, že během představení rozkvete celé jeviště. Mění nejen scénu, ale i sám sebe. Roztančí sál v různých rytmech třeba letní plážové Samby, tančit tak budou nejen děti, ale i květiny!
.. pokropte ho vodou a nikdy nezvadne. A to ještě nevíte, co se děje za plotem v Michalově zahrádce! Kopretina zpívá, kaktus do všeho mluví, konev má rýmu a umělá kytka z toho má dokonce legraci!
Michal a jeho vystoupení představují jednoduchou formu humoru, založenou na věcech které děti denně obklopují, které znají a jen udiveně sledují co a jak s nimi umí vymyslet jejich kamarád Michal. A proto odchází nejen nadšené a zabavené, ale nesou si v hlavičkách hodně zajímavých nápadů, které rozvíjí fantazii a přitom dávají smysl.
Tak se přijďte bavit s Michalem! Už nyní se na vás moc těšíme! 

zdroj: www.infohumpolec.cz

Petr

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Adventní prohlídka kláštera s programem

St Pro 16 , 2015
Sobota 19.12.2015 18:00

You May Like

Témata