Místo rozhledny se bude na Orlíku stavět luxusní hotel

16

Rozhledna bude i nebude. Humpolečtí radní přehodnotili záměr proměnit věž zříceniny hradu Orlík na turistickou rozhlednu.


ilustrační foto

Místo rozhledny se v okolí hradu Orlík začne zjara stavět luxusní hotel pro horních deset tisíc. Zastupitelé o tom rozhodli 30.prosince na předsilvestrovském zasedání v radničním hostinci.


„Turisté tu po sobě stejně nechávají jen nepořádek. Jedině zbohatlíci budou pro naše město pravým přínosem,“ odůvodnil verdikt starosta Jiří Kučera. Hoteloví hosté ale o výhled z patnáctého patra nové dominanty Humpolecka nepřijdou.


„Dalekohledy zapůjčíme zdarma,“ zveřejnil již nyní marketinkovou strategii budoucí provozovatel komplexu Orlik Hill–ton Stanislav Bernard. Tomu zhořklo pivo, a tak se uchýlil k hoteliérství.


 


(Zdroj: Pelhřimovský deník)


 

Čtěte dále:   Ceny jako za časů normalizace. Kaufland v Humpolci vyprodává potraviny

myska

16 thoughts on “Místo rozhledny se bude na Orlíku stavět luxusní hotel

 1. No to si snad děláte prdel. Likvvidovat historickou dominantu. Vždyť tam stejně nikdo z těch bohatších ani nepáchne. Navíc město to postaví a Bernard sežere. Jste vy radni normální?

  1. No, já se nikdy cizím peřím nechlubím – pod článkem (stejně jako pod každým jiným převzatým) je uveden zdroj. Takže nechápu, v čem je problém. No a že se jednalo o silvestrovský žertík snad pochopí každý normálně myslící člověk, i když by si třeba nepovšiml zařazení do sekce „vtipy“ či narážky v textu.

  2. No, já se nikdy cizím peřím nechlubím – pod článkem (stejně jako pod každým jiným převzatým) je uveden zdroj. Takže nechápu, v čem je problém. No a že se jednalo o silvestrovský žertík snad pochopí každý normálně myslící člověk, i když by si třeba nepovšiml zařazení do sekce „vtipy“ či narážky v textu.

    1. No, myslím si, že Misin článek nemusí být daleko od pravdy, neboť zajisté některým podnikatelům nasadí „brouka do hlavy“. Proč se neobohatit na úkor druhých? Vždyť to je v naší zemi docela normální. Co kdyby to náhodou vyšlo a …..

     1. Omlouvám se, Mysky článek. Chybně jsem uvedl autora.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

WIFI připojení

Pá Led 4 , 2008
Veřejný internet – Hotspot zdarma je od prosince 2007 na těchto místech v Humpolci: Horní, Dolní a Havlíčkovo náměstí, autobus.nádraží, Gymnázium Dr.A.Hrdličky, ZŠ Hradská, ZŠ Hálkova, Česká zemědělská akademie. Každý uživatel může využít IT na 60min/den zdarma. Čtěte dále:   Axlovy blitky

You May Like

Témata