Místo rozhledny se bude na Orlíku stavět luxusní hotel

16

Rozhledna bude i nebude. Humpolečtí radní přehodnotili záměr proměnit věž zříceniny hradu Orlík na turistickou rozhlednu.


ilustrační foto

Místo rozhledny se v okolí hradu Orlík začne zjara stavět luxusní hotel pro horních deset tisíc. Zastupitelé o tom rozhodli 30.prosince na předsilvestrovském zasedání v radničním hostinci.


„Turisté tu po sobě stejně nechávají jen nepořádek. Jedině zbohatlíci budou pro naše město pravým přínosem,“ odůvodnil verdikt starosta Jiří Kučera. Hoteloví hosté ale o výhled z patnáctého patra nové dominanty Humpolecka nepřijdou.


„Dalekohledy zapůjčíme zdarma,“ zveřejnil již nyní marketinkovou strategii budoucí provozovatel komplexu Orlik Hill–ton Stanislav Bernard. Tomu zhořklo pivo, a tak se uchýlil k hoteliérství.


 


(Zdroj: Pelhřimovský deník)


 

Čtěte dále:   Humpolec: Město plné tajemství a záhadných legend. Jaké příběhy skrývá?

myska

16 thoughts on “Místo rozhledny se bude na Orlíku stavět luxusní hotel

 1. No to si snad děláte prdel. Likvvidovat historickou dominantu. Vždyť tam stejně nikdo z těch bohatších ani nepáchne. Navíc město to postaví a Bernard sežere. Jste vy radni normální?

  1. No, já se nikdy cizím peřím nechlubím – pod článkem (stejně jako pod každým jiným převzatým) je uveden zdroj. Takže nechápu, v čem je problém. No a že se jednalo o silvestrovský žertík snad pochopí každý normálně myslící člověk, i když by si třeba nepovšiml zařazení do sekce „vtipy“ či narážky v textu.

  2. No, já se nikdy cizím peřím nechlubím – pod článkem (stejně jako pod každým jiným převzatým) je uveden zdroj. Takže nechápu, v čem je problém. No a že se jednalo o silvestrovský žertík snad pochopí každý normálně myslící člověk, i když by si třeba nepovšiml zařazení do sekce „vtipy“ či narážky v textu.

    1. No, myslím si, že Misin článek nemusí být daleko od pravdy, neboť zajisté některým podnikatelům nasadí „brouka do hlavy“. Proč se neobohatit na úkor druhých? Vždyť to je v naší zemi docela normální. Co kdyby to náhodou vyšlo a …..

     1. Omlouvám se, Mysky článek. Chybně jsem uvedl autora.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

WIFI připojení

Pá Led 4 , 2008
Veřejný internet – Hotspot zdarma je od prosince 2007 na těchto místech v Humpolci: Horní, Dolní a Havlíčkovo náměstí, autobus.nádraží, Gymnázium Dr.A.Hrdličky, ZŠ Hradská, ZŠ Hálkova, Česká zemědělská akademie. Každý uživatel může využít IT na 60min/den zdarma. Čtěte dále:   Humpolec: Město plné tajemství a záhadných legend. Jaké příběhy skrývá?

You May Like

Témata