Mistrovské soutěže pro družstva národní házené Humpolce začínají!

1

Tak nám „zimní“ přestávka utekla jako voda a už tento víkend se naplno rozběhne jarní odvetná polovina mistrovských soutěží.

 Následující víkend zasáhnou do bojů všechna družstva Humpolce s vyjímkou mužů "B" a starších žákyň. Tyto dva kolektivy odehrají svůj úvodní zápas na jaře 2012 až o týden později.

     V sobotu 14. dubna 2012 pocestují mladší žákyně do Vracova a mladší žáci na hřiště KNH Moravská Slavia Brno, kde odehrají další turnaje jihomoravského oblastního přeboru. Dovolujeme si připomenout, že zatímco humpolecká děvčata po podzimu uzavírají tabulku soutěže, tak nejmenší chlapci Humpolce jsou po podzimu na druhém místě, když nasbírali v úvodní polovině soutěže stejně bodů jako vedoucí Ostopovice.

     O den později, tedy v neděli 15. dubna 2012, se dočkají všichni příznivci humpolecké házené, v úvodním jarním kole totiž budou mít muži "A" výhodu domácího prostředí, když v rámci dvanáctého kola druhé ligy přivítají na stadiónu v Humpolci "V podhradí" 5. tým aktuální tabulky SK NH Veselí nad Moravou. Připomínáme, že Humpolec je zatím na posledním dvanáctém místě tabulky. V úvodním kole 2. ligy v neděli 28.8.2011 porazilo Veselí nad Moravou na svém stadiónu Humpolec v poměru 23 : 13  ( 12 : 8 ). Naše družstvo odehrálo v úvodu měsíce března dva přípravné turnaje, jeden v jihlavské sportovní hale a druhý ve sportovní hale TJ Jiskra Humpolec. V těchto dvou sportovních kláních se mu příliš nevedlo. Závěrečnou herní přípravu, kterou měl být přípravný turnaj v Praze se nepodařilo realizovat, z důvodu že tento turnaj byl na poslední chvíli pořadatelem zrušen a nepovedlo se domluvit ani přátelské utkání s nedalekou Jihlavou. Zkusme věřit, že po nepovedené přípravě muži "A" Humpolce se rozehrají k těm nejlepším výkonům v tu pravou chvíli, to znamená v jarních mistrovských zápasech.

Čtěte dále:   Dobročinné góly. Zápas mezi Pelhřimovem s Humpolcem pomohl dětským pacientům v nemocnici

     Jako předzápas a pozápas utkání druhé nejvyšší soutěže v České republice se utkají dorostenci a starší žáci humpolecké Jiskry se svými vrstevníky z Veselí nad Moravou. Oba tyto humpolecké týmy jsou po podzimu na 7. místě tabulky.

PROGRAM NA HŘIŠTI V HUMPOLCI "V PODHRADÍ" –  NEDĚLE 15. DUBNA 2012:

  8.00 hodin ….. TJ Jiskra Humpolec – SK NH Veselí nad Moravou ….. jihomoravský oblastní přebor dorostenců

10.30 hodin ….. TJ Jiskra Humpolec – SK NH Veselí nad Moravou ….. 2. liga mužů

11.45 hodin ….. TJ Jiskra Humpolec – SK NH Veselí nad Moravou ….. jihomoravský oblastní přeboru starších žáků

Hazenamuzi.JPG

Hazenazeny2.JPG

zdroj: http://www.jiskrahumpolec.hys.cz/

Petr

One thought on “Mistrovské soutěže pro družstva národní házené Humpolce začínají!

  1. Pouze upřesňuji, že v domácím přípravném turnaji porazilo humpolecké družstvo mužů tři ze čtyř přítomných druholigových soupeřů, takže bych to úplným nezdarem neznazval.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

V Žirovnici se oprava za Pacov povedla

St Dub 11 , 2012
Druhé v řadě okresní derby humpolečtí zvládli lépe. Na hřišti Slavoje Žirovnice vstřelili dvě branky a to jim stačilo na tříbodový zisk. Střeleckou smůlu protrhl hned v první minutě prudkou a přesnou střelou Filip Kubíček, Druhý gól přidal po rohu kapitán Jiří Hes. Humpolecký A tým také posílil těsně před […]

You May Like

Témata