Mladík, který zemřel v Humpolci, byl opilý

17

Řidič osobního auta BMW ze Zruče nad Sázavou, který se v sobotu 27. srpna při projíždění Humpolcem na Pelhřimovsku lekl policejní hlídky a začal ujíždět vysokou rychlostí, měl v krvi alkohol.

Vyplývá to z výsledků pitvy viníka tragické
kolize, která zběsilou jízdu ukončila. „Řidič měl v krvi 1,37 promile
alkoholu,“ informovala pelhřimovská policejní mluvčí Hana Kotková.

Opilost řidiče měla s největší pravděpodobností vliv na to, že
nezvládl řízení a v zatáčce vyjel do protisměru, kde se střetl s
protijedoucí dodávkou. Třiadvacetiletý řidič v BMW a jeho spolujezdec na
místě zemřeli. Dvaadvacetiletý řidič dodávky utrpěl těžká zranění.
„Výsledky toxikologických testů na přítomnost jiných návykových látek
zatím k dispozici nemáme,“ podotkla Hana Kotková.

Nehoda v Humpolci se stala o posledním prázdninovém víkendu, který v celostátním měřítku patřil k vůbec nejtragičtějším v letošním roce.

Na Pelhřimovsku jde letos o první tragickou nehodu, na níž má podíl alkohol.

Mezi letošní nejhorší nehody v kraji patří smrt dvou mladíků v Koutech na Třebíčsku. Řidič, který jel z fotbalového zápasu, sedl za volant, přestože měl v krvi 2,3 promile alkoholu.

Z osobního vozu zůstala po úprku před policejní hlídkou jen hrozivě vyhlížející hromada šrotu.
Z osobního vozu zůstala po úprku před policejní hlídkou jen hrozivě vyhlížející hromada šrotu.
Převzato z deníku Pelhřimovska
Čtěte dále:   Opilý řidič v Humpolci najel do garáže, dveře ale byly zavřené

Axl

17 thoughts on “Mladík, který zemřel v Humpolci, byl opilý

 1. Pozoruji že toho ožralého grázla v BMW se zastávají individua jemu podobní. Nadávají zde kokotů, dementů, asi se sami tak cítí, negramotů,ale sami by si měli přečíst gramatiku svého příspěvku . Ale k věci, to že se něco dotkne jeho, nebo jejich rodičů mi vůbec nevadí. Pouze sklidí „plody“ své výchovy, pokud nějaká slušná byla. Spolujezdec má na své smrti vinu také, nemusel sednout s ožralým řidičem. Tak nevím jestli je lítost na místě. Snad jen škoda mladého života. Ale bylo to jejich rozhodnutí, nemuseli sedat do auta, nemuseli ujíždět. Lítost s řidičem dodávky, ta je na místě. Jezdím tudy každý den, jak sám, tak s rodinou. A představa že mne i děti zabije nějaký ožralý magor , ta je opravdu … Nechci přát komukoli něco zlého, ale je potřeba aby zastánci tohoto a podobných grázlů potkali v protisměru své „chráněnce“! Potom bych chtěl vidět jejich komentáře, pokud by zůstali naživu. Nebo komentáře jejich pozůstalých, to spíš.Honza

  1. chtelo by to více policistu delat více kontrol řidiču a i v tydnu znam lidi kteří jsou schopni jezdit autem do hospody i 3x za den.a strach nemají že budou zastaveni policii,tak nevím k čemu ten bodovy system vubec je.tou ulicí kde jse to stalo jezdím denne,kdyby se to stalo v tydnu tak mohli sestřelit třeba mne,když jsem videl jak vypadala ta dodavka,tak bych to nepřežil s mym osobní autem,řidič v dodavce sedí vyše a jak dopadl.ješte že to bylo v sobotu,to ješte vyspavam.

  2. Lépe bych to nenapsal, nezbývá než souhlasit.
   Co by se proboha stalo, kdyby zrovna v té době projížděla rodina s dětmi v osobáku? Jakou písničku by zpívali ti co se tady ohání výroky tipu (ať si každý šáhne do svědomí, taky jste byly mladí…)?
   Líto je mi kluka z dodávky a moc.
   Roman V.

   1. Suhlasím pěkně napsaný a navíc jak se ukázalo a nikde se to nepíše se jednalo o drogový prodejce. Když vidim co je na místě tragedie svíček, tak věřim co tu měli zákazníků. Tomáš

    1. Je to logický, co by tu jinak z takové dálky dělali a ten hrozný strach z policie. Chudák ten pekař z dodávky, doufám že nebude mít následky

    2. važený tomaši,podle čeho se ukazalo že tito mladíci bzli drogový prodejci.ja jsem zase někde cetl že jste asi u toho byl,když to tak dobře víte a dovolíte si to napsat.smutne.

  3. Plně s Tebou souhlasím Honzo. Měl jsem úplně stejný názor ve svém článku, taktéž byl podobně napsán, ale byl vymazán pro porušení pravidel. Doufám, že Tvůj článek tu vydrží a bude mít velkou podporu. Jirka.

  4. vazený pane,ja myslím ze sebe jak dobre vychovane dite muze udelat poradny prusvih a rodice tomu nemohou zabranit.az budete mit treba 30leteho syna nebo dceru dle vas dobre vychovanou a udela prusvih tak myslite ze je to vasí výchovou.bohužel ani jeden s tech kluku nebyli zadný drogový dýleři,meli a mají spoustu dobrých kamaradu a prátel kterí jim prave v humpolci tu svícku rosvítí.a toto je nazorna ukázka jak se z komára dělá velbloud.jedna pani povidala a tak nějak.

 2. ad SMAZANÉ PŘÍSPĚVKY:

  Diskuse pod články neslouží k napadání kohokoliv. Slušně vyjádřený názor je OK, hádky a osočování nikoliv.

  František, redakce.

  1. Chyba je jednoznačně v celém systému. Od děravých zákonů až po práci policajtů. Ale kde není žalobce, tam není soudce a každý si dělá co chce. Mezi anarchí a demokracií žádný rozdíl.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Dotace: Jen pro silné povahy

St Zář 7 , 2011
Humpolec – Když stavět či opravovat, tak jedině s dotací. Tohle zaklínadlo se v uplynulých letech ozývalo z drtivé většiny radnic Pelhřimovska. Čtěte dále:   Boj o parkovací místo v Humpolci: Muž ho hlídal pro bratra. Řidič do něj najel

You May Like

Témata