Boj o parkovací místo v Humpolci: Muž ho hlídal pro bratra. Řidič do něj najel

2

Zraněním skončil boj o parkovací místo v Humpolci. Muž ho tam držel pro svého bratra.

Řidič auta Škoda Superb jel v úterý kolem půl jedné odpoledne po ulici Horní náměstí směrem od Jana Zábrany k ulici 5. května. U tamní restaurace odbočil vlevo na parkoviště. Tam mezi auty stál muž uprostřed volného parkovacího místa, aby na něm mohl zaparkovat jeho přijíždějící bratr. Dvaapadesátiletý řidič do muže narazil autem. „Chodec náraz ustál a rukama se opřel o přední kapotu osobního automobilu Škoda Superb a řidič tohoto vozidla následně pomalou jízdou vpřed vytlačil chodce mimo parkoviště,“ popsala policejní mluvčí Dana Čírtková.

Řidič muže lehce zranil a zdravotníci ho převezli k ošetření na humpoleckou polikliniku. Zkouška na alkohol byla u řidiče negativní.

převzato z: https://pelhrimovsky.denik.cz/zlociny-a-soudy/boj-parkovaci-misto-humpolc-horni-namesti-hlidal-bratr-ridic-najel-20231019.html

Petr

2 thoughts on “Boj o parkovací místo v Humpolci: Muž ho hlídal pro bratra. Řidič do něj najel

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Inspirativní Stromovka. Park roku z Humpolce zval na prohlídku s komentářem

Pá Říj 20 , 2023
Stromovka včera a dnes. Seznámit se s historií městského parku v Humpolci bylo cílem komentované prohlídky ve čtvrtek 19. října. Konala se v rámci soutěže Park roku 2023, jejíž finále se koná večer v hotelu Fabrika. Svoje dva adepty na výhru má v soutěži i Vysočina.

You May Like

Témata