Multikulturní dny v Humpolci

4

V humpoleckém gymnáziu se uskuteční tři dny plné informací, her a zábavy z různých koutů světa.
3. – 5. září 2003 od 9 do 13 hodin.

Multikulturní centrum Praha ve spolupráci s ředitelem Víceletého gymnázia dr. A. Hrdličky pořádají pro studenty ve dnech 3. – 5. září 2003 od 9 do 13 h multikulturní dny.


Studenti se v prvním školním týdnu budou moci dozvědět něco více o kulturách a národnostech, se kterými se možná někdy setkali nebo se denně setkávají a vlastně o nich mnoho nevědí. Prostřednictvím výtvarných, hudebních, tanečních a kulturních dílen, her, soutěží a ochutnávek studenti i jejich učitelé zažijí, co ještě nezažili.


S Afričanem Ahmedem se naučí tradiční africké tance, Rom Jan představí romskou hudbu a jeho kolegové romisté představí romskou kulturu, tradice a zvyky. Studenty čekají také čínské a vietnamské dílny, dílny o křesťanství, židovství a islámu, shlédnou film o porušování lidských práv v Čečensku a Bělorusku a budou moci o situaci tamních lidí, kteří často hledají azyl u nás, diskutovat.


Pro více než 200 studentů gymnázia si svůj program připravilo celkem 17 lektorů Multikulturního centra Praha. Další informace sdělí koordinátorka akce Pavla Koudelková (tel. 603 755 118) nebo Romana Vylitová (723 138 565).


Multikulturní centrum Praha, Na Poříčí 12, 115 30 Praha 1, tel. 224 872 121, E-mail: education@mkc.cz nebo projects@mkc.cz, http://mkc.cz

Čtěte dále:   Předprodej koncertu Lubomíra Brabce a jeho hosta Jaroslava Svěceného

olaf

4 thoughts on “Multikulturní dny v Humpolci

  1. sorry , ale buď mám právě „deja vu“ , nebo o tom samým už psal tomáš :-))))))))))))))))

    1. Sorry, je tomu tak, sypu si popel na hlavu … to je z toho, že je těch článků tolik, že rychle zmizí z úvodní stránky a já nemám čas hledat, zda bylo již publikováno …
      Máme ale slíbené reportáže z akce a další informace, tak koho to zajímá, ať vydrží.

      1. Furt si chtěl aby bylo hodně článku. Tak je máš. 🙂 Ty nečteš snad Humpoláka pravidelně a všechny články??? Tak to máš teda hochu mínus. :))

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

České radiokomunikace budou nabízet internet přes elektrické vedení

Čt Zář 4 , 2003
České Radiokomunikace se dohodly s firmou TTC a nabídnou v České republice připojení k internetu přes rozvody elektrické energie (PLC, PowerLine Communications). Technologie, která by mohla přivést internet opravdu do každé domácnosti, byla poprvé otestována v roce 1997 v Manchesteru a další vývoj se zpomalil kvůli technickým obtížím. U nás […]

You May Like

Témata