Muži A národní házené Humpolce odehráli další zápas ve II .lize

1

Na vedoucí tým soutěže muži „A“ neměli. Muži „A“ pojedou k dalšímu druholigovému utkání do Chropyně. Nábor nových hráčů.

V dalším utkání na hřišti soupeře tentokrát čekal naše muže "A" soupeř nejtěžší, představili se totiž na půdě vedoucího týmu tabulky, kterým je brněnský Draken.

Neděle 18. května 2014

2 liga mužů – 17. kolo:

Draken Brno – TJ Jiskra Humpolec 12 : 6  ( 3 : 2 )

Branky Jiskry:

Kovář – 5, Brož – 1

Sestava Jiskry:

Barták, Čmok František – Koumar – Morava, Herman, Kudrna Tomáš – Kovář, Čmok Petr, Rafaj,  Brož  Brabec

Rozhodčí: Martin Šimek, 20 diváků

Utkání se hrálo za stálého deště na mokrém povrchu. V první půli bylo utkání vyrovnané, když domácí střelce brzdil vynikajícími zákroky humpolecký brankář Jaroslav Barták, zatímco na druhé straně hřiště se hráči Jiskry jen velmi obtížně a zřídka dostali do střelecké příležitosti. Po deseti odehraných minutách vedl lídr tabulky 2 : 0. Až v 19. minutě hry dokázala Jiskra poprvé skórovat, když se přesně trefil Miroslav Kovář. V závěru prvního poločasu dokázali ještě oba týmy jednou skórovat. Po změně stran ihned ve druhé minutě humpolecký Miroslav Kovář vyrovnal. Nicméně radost hostům nevydržela dlouho, protože v následujících osmi minutách rozhodli domácí o osudu utkání, když v této části zápasu dokázali skórovat ihned čtyřikrát zatímco hosté v tomto úseku hry nezaznamenali ani jediný gól. V tomto okamžiku došlo k vystřídání v brance Jiskry, mezi tyče hostující branky nastoupil František Čmok. Závěrečných dvacet minut se potom dohrálo tak, že domácí s přehledem hlídali získaný náskok a hosté již nedokázali závěr utkání zdramatizovat.

Ostatní výsledky 17. kola:

TJ Sokol Albrechtičky – SK NH Veselí nad Moravou 10 : 12  ( 4 : 3 )

SSK Vítkovice – TJ Sokol Vracov 22 : 14  ( 10 : 6 )

TJ Chropyně – TJ Sokol Osek nad Bečvou 8 : 20  ( 5 : 12 )

SK Autonot Jihlava – KNH Moravská Slavia Brno 10 : 11  ( 5 : 4 )

TJ Sokol Podhorní Újezd – Sokol Dobruška 19 : 18  ( 9 : 7 )

KNH Moravská Slavia Brno – SSK Vítkovice

O následujícím víkendu se utkají muži "A" s nováčkem soutěže na jeho hřišti.

Humpolec je před tímto zápasem na sedmém místě se čtrnácti získanými body, Chropyně je poslední, když ještě nedokázala uhrát ani bod.

Minulý víkend Humpolec podlehl vedoucímu Drakenu Brno na jeho hřišti, Chropyně doma vysoko prohrála s Osekem nad Bečvou.

V minulých dvou ročnících  se obě družstva nemohla utkat, protože Chropyně působila o soutěž níže. Takže si připomeňme pouze podzimní vzájemný zápas v Humpolci:

Neděle 6. října 2013

TJ Jiskra Humpolec – TJ Chropyně 23 : 14  ( 10 : 7 )

Následující víkend budou hrát i další naše družstva působící v oblastním přeboru. Obě družstva žákyň se představí na domácím hřišti V PODHRADÍ, když v sobotu odehrají nejprve mladší žákyně turnaj, aby po něm starší žákyně přivítaly družstvo Olbramovic. V sobotu také budou hrát turnaj mladší žáci, když zajíždí na hřiště KNH Moravská Slavia Brno. V pondělí odpoledne potom obě družstva starších žáků přivítají V PODHRADÍ své vrstevníky z Jihlavy. Muži "B" mají tentokrát volno.

ODDÍL NÁRODNÍ HÁZENÉ TJ JISKRA HUMPOLEC POŘÁDÁ NÁBOR DO NOVĚ VZNIKAJÍCÍCH DRUŽSTEV ŽÁKYŇ A ŽÁKŮ. DĚTÍ, KTERÝCH SE TO TÝKÁ OBDRŽELY VE ŠKOLE LETÁKY S INFORMACEMI K TOMUTO. ÚVODNÍ TRÉNINK PROBĚHL VE ČTVRTEK 15. KVĚTNA 2014 OD 15.30 DO 16.30 HODIN NA HŘIŠTI HÁZENÉ V HUMPOLCI V PODHRADÍ V ULICI JINDRÁČKOVÉ (MEZI ZŠ HRADSKÁ HUMPOLEC A DĚTSKÝM DOPRAVNÍM HŘIŠTĚM).

V PŘÍPADĚ ZÁJMU VAŠEHO DÍTĚTE MŮŽETE ZAVOLAT:
     STANISLAV VOŠICKÝ (TRENÉR) ….. MOBIL: 728 725 849 (O2), 730 575 950 (T-Mobile)