Muži „A“ zvítězili nad Podhorním Újezdem.

V neděli dopoledne odehráli muži „A“ národní házené další domácí mistrovské utkání, když tentokrát do PODHRADÍ přijel tým Podhorného Újezdu.

Neděle 11. října 2015

2 liga mužů – 9. kolo:

TJ Jiskra Humpolec – TJ Sokol Podhorní Újezd 19 : 16  ( 9 : 9 )

Branky Jiskry:

Brož – 7, Rafaj – 5, Kovář – 3, Čmok Petr – 3, Ehrlich – 1  

Sestava Jiskry:

Barták, Čmok František – Dolejš – Petřík, Morava, Lesina – Kovář, Rafaj, Čmok Petr, Brož, Ehrlich  

Rozhodčí: Václav Slavík, 150 diváků

     Utkání nezačalo pro domácí dobře, po čtyřech odehraných minutách svítil na ukazateli skóre stva 0 : 3. Teprve poté se podařilo domácí obraně najít protizbraň na jednoho z nejlepších střelců soutěže Patrika Bajera. V dalších minutách hry se potom konečně začalo domácím dařit i v útoku. Výsledkem bylo, že se skóre postupně otáčelo ve prospěch humpoleckého týmu, do poločasu bylo vyrovnáno a po přestávce již potom na hrací ploše domácí družstvo dominovalo.       

 

Ostatní výsledky:

9. kolo:

TJ Sokol Kokory – Sokol Svinov 17 : 22  ( 8 : 9 )

TJ Sokol Osek nad Bečvou – TJ Stará Ves nad Ondřejnicí 17 : 17  ( 12 : 10 )

KNH Moravská Slavia Brno – Draken Brno 16 : 14  ( 7 : 7 )

Sokol Dobruška – TJ Sokol Opatovice nad Labem 20 : 21  ( 14 : 12 )

TJ Sokol Ostopovice – SK NH Veselí nad Moravou 13 : 24  ( 8 : 8 )

            

Tabulka po 9. kole:

Tým  Záp.  Skóre  Body 
  1. TJ S. Opatovice nad Lab. 9   9   0    0  209:163  18  
  2. SK NH Veselí nad Mor. 9   8    0    1  159:132 16 
  3. Draken Brno   6    0    3  145:132 12
  4. Sokol Svinov   5    1    3  188:163 11
  5. KNH Mor. Slavia Brno 9   4   3   2  159:139 11
  6. TJ Sokol Kokory   4   1   4   171:176  9
  7. Sokol Dobruška   4   0    5 163:162  8 
  8. TJ Jiskra Humpolec 9   3   0    6  134:157  6
  9. TJ Sokol Podhorní Újezd   2    1    6  188:205  5
 10. TJ Stará Ves nad Ondř.   2   1    6  162:189  5
 11. TJ S. Osek nad Bečvou 9   1    2    6 155173  4
 12. TJ Sokol Ostopovice   1    1    7  145:187  3

   

Příští týden se hraje:

Sobota 17. října 2015 – 10. kolo:

TJ Jiskra Humpolec – TJ Sokol Osek nad Bečvou

Sokol Svinov – SK NH Veselí nad Moravou

TJ Stará Ves nad Ondřejnicí – TJ Sokol Ostopovice

Sokol Dobruška – TJ Sokol Kokory

TJ Sokol Opatovice nad Labem – Draken Brno

TJ Sokol Podhorní Újezd – KNH Moravská Slavia Brno

Neděle 18. října 2015 – 11. kolo:

TJ Jiskra Humpolec – TJ Sokol Kokory

Sokol Svinov – TJ Sokol Ostopovice

TJ Stará Ves nad Ondřejnicí – SK NH Veselí nad Moravou

Sokol Dobruška – TJ Sokol Osek nad Bečvou

TJ Sokol Opatovice nad Labem – KNH Moravská Slavia Brno

TJ Sokol Podhorní Újezd – Draken Brno

zdroj: http://jiskrahumpolec.hys.cz

Petr

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Next Post

Ženy v derby na Jihlavu nestačily.

Út Říj 13 , 2015
V neděli v rámci předzápasu a pozápasu druholigového utkání se střetla v mistrovských duelech družstva žen a starších žákyň národní házené s Jihlavou.

Témata