Na dálnici u Humpolce straší!

1

Tak jsem přemýšlela, jakou rubriku pro tuto zprávu zvolit. „O Humpolci“ či „Z deníku humpolecké policie“ ? Vzhledem k tomu, že informace pochází z jednoho ne zrovna seriózního deníku, rozhodla jsem se nakonec pro „Vtipnou kaši“. A ponechám na vašem uvážení, zda je to opravdu jenom k smíchu …

Na 80.kilometru dálnice D1, tedy v blízkosti místa, kde před lety havaroval Alexandr Dubček, herec Petr Haničinec a v roce 1995 se zde stala hromadná nehoda 40 aut, se dějí záhadyplné věci. Již několik řidičů zde spatřilo přízrak stopaře, po kterém dokonce pátrala i policie.


V posledních dnech prožil tento neuvěřitelný zážitek padesátiletý řidič nákladního automobilu. Cestou do Jihlavy spatřil u kraje vozovky stát stopaře. Vzhledem k tomu, že pršelo, zastavil a otevřel dveře, aby mohl promoklý stopař nastoupit. Na spolujezdce však čekal marně a při pohlédnutí do zpětného zrcátka nikoho neuviděl. Nejdříve se lekl, že stopaře srazilo některé z projíždějících vozidel, ale po vystoupení z auta vůbec nikoho na dálnici nespatřil. Z celé záhady je řidič značně rozpačitý, obzvláště proto, že dosud na žádné tajuplné jevy nevěřil. Dálniční policisté potvrzují, že ve stejném úseku se podobných případů odehrálo několik a po údajně sraženém stopaři proběhlo i pátrání. Veskrze jsou ale k podobným přízrakům skeptičtí a připisují je na vrub halucinací ve spojitosti s únavou řidičů.


Paranormálními jevy spojenými snad s minulostí, kdy v místě tragického úseku mělo kdysi dávno stát popraviště, se před lety zabývala i Česká televize v pořadu Osudové okamžiky.


 

Čtěte dále:   Varování: Zvýšený výskyt dihydrogen monoxidu ve vodovodním řádu v Humpolci

myska

One thought on “Na dálnici u Humpolce straší!

  1. když jdu z hospody, tak občas také někdo stopuje, ale nikdy jsem se nesnažil nikoho naložit na na záda, tak nevím jestli to byl přízrak nebo skutečný stopař ?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Nevšední fotografická výstava v Humpolci

Po Dub 24 , 2006
Humpolecké muzeum připravilo ve spolupráci s Přírodovědeckou fakultou Univerzity Karlovy výstavu francouzského fotografa, botanika a pedagoga Michela Laverreta. Expozice ponese název „Zahrady a květiny“. Dne 27.dubna v 16 hodin bude uskutečněna slavnostní vernisáž, kterou zahájí ředitel pražské Botanické zahrady Univerzity Karlovy Václav Větvička. Výstavu mohu zájemci v humpoleckém muzeum navštívit […]

You May Like

Témata