Na Lipnici už v sobotu vystoupí Michal David

Už v sobotu 14. června bude amfiteátr v Lipnici nad Sázavou hostit Megakoncert Michala Davida. Na koncert populárního zpěváka zbývá ještě několik desítek volných lístků – k dispozici budou u vstupu do areálu.


Předprodej na Megakoncert Michala Davida skončil ve středu 11. června. "Zájem o lístky nás mile překvapil, na místě ale budou stále ještě k dispozici, do areálu se dostane každý, kdo na místo dorazí,“ ujišťuje zájemce, kteří se na poslední chvíli rozhodnou vyrazit na sobotní koncert, organizátor Václav Duben. Za vstupenku na místě zaplatí návštěvníci 450 Kč.

Amfiteátr v Lipnici nad Sázavou se nedočkavým návštěvníkům otevře už v 18 hodin, samotný program pak začne od 19 hodin. Publikum dostane do varu diskotéka 80-90 let v podání DJ´s Martina Hájka. Následovat bude dvouhodinové vystoupení Michala Davida, který se podle svých slov nemůže lipnického Megakoncertu dočkat. „Už teď se těším, jak to spolu se zaplněným amfiteátrem rozjedeme,“ vzkazuje Michal David. Po skončení koncertu krále diskoték bude pokračovat diskotéka 80-90 let. Program skončí okolo půlnoci.

Pro správné navození atmosféry bude možné v areálu zakoupit i legendární céčka, samozřejmostí bude i dostatek stánků s občerstvením, míchanými drinky atd.

Více informací o Megakoncertě najdete na www.michaldavidnalipnici.cz.

Čtěte dále:   Sněhurka a sedm trpaslíků - divadlo pro děti

Axl

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

5. ročník festivalu Musica Figurata

Pá Čvn 13 , 2014
21. června zahajujeme v želivském klášteře 5. ročník festivalu Musica Figurata. Srdečně vás zveme během léta na kterýkoliv náš koncert! Všechny soboty o prázdninách. Čtěte dále:   Zahájení předprodeje na vánoční koncert Janka Ledeckého

You May Like

Témata