Na Mistrovství ČR v Humpolci budou startovat i zahraniční jezdci

Mistrovství České republiky v olympijské jezdecké disciplíně Všestrannost proběhne tento víkend od 13, do 15.července v jezdeckém areálu Školního statku Humpolec – Dusilov.

I v letošním roce se divákům na humpoleckém kolbišti představí nejlepší jezdci všestrannosti z České republiky a úroveň mistrovského závodu podpoří i účast zahraničních jezdců z několika dalších zemí.


 


Všestrannost je specifická jezdecká disciplína probíhající tři dny, ve které se musí jezdec i kůň dokázat připravit na tři zcela odlišné zkoušky – drezurní, terénní a skokovou. Aby byla dvojice úspěšná, snaží se v soutěži nasbírat co nejmenší počet trestných bodů. Všestrannost má svůj původ v armádě a už od roku 1912 je součástí Olympijských her.


 


Letošní jezdecké klání v Humpolci slibuje i kvalitní servis a doprovodný program pro návštěvníky. Na páteční a sobotní večer je připravena pro diváky hudební produkce.


 


Kontakt: Adam Dušek


dusek@commservis.cz


+420 737 143 280


Commservis.com

Čtěte dále:   Pořadatel roku - poděkování

myska

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Hledá se ovečka zaběhnutá při středověkých slavnostech na hradě Orlíku

Po Čvc 9 , 2007
Dne 5. července se během konání středověkých slavností ztratila ovečka, která byla zdarma majitelkou zapůjčena na tuto akci pro radost těch nejmenších návštěvníků. Ovečka pravděpodobně vyděšena psem některého z návštěvníků seskočila z 3m výšky hradního paláce a zmizela směrem k obci Rozkoš a doposud se ji nepodařilo nalézt. Čtěte dále: […]

You May Like

Témata