Tenisová hala dnes otevírá, tenis si ale nezahrajete

17

Vyznavači „bílého“ sportu si budou muset na zpřístupnění haly ještě chvíli počkat. Sportovní zařízení sice dnes otevře slavnostně své brány v pravé poledne, skutečné zprovoznění krytého kurtu se ale nejméně o několik týdnů zpozdí.

Důvodem této prodlevy je smlouva s provozovatelem haly, na níž zatím chybí podpis vítěze výběrového řízení. Zbývá také doladit několik bodů smlouvy, například režim haly či hodiny vyhrazené pro školáky. K prvnímu odpálení míčků by proto mělo dojít nejpozději na začátku měsíce prosince.


Humpolecký sportovní areál, do něhož se kromě tenisového kurtu vešly ještě dvě squashové stěny a fitness centrum, se oproti původním předpokladům znatelně prodražil. Nejdříve se uvažovalo o třech milionech korun na drobné vnitřní úpravy, nakonec bylo zapotřebí deseti milionů. Z toho čtyři miliony byly uhrazeny z dotace.


(Zdroj: Pelhřimovský deník)Čtěte dále:   S kolem kolem Humpolce

myska

17 thoughts on “Tenisová hala dnes otevírá, tenis si ale nezahrajete

 1. Neverim, ze k podpisu vubec dojde. Nerealisticka nabidka temer 500t.Kc za rocni pronajem je utopie. Ted to pravdepodobne doslo i „vyhercovi“. Doufam, ze jsou mozne i nejake sankce, jako propadnuti vkladu (jestli byl nejaky stanoven), v pripade, ze odstoupi od podpisu smlouvy, cimz zpusobi mestu ztratu na najemnem.

  1. Proč myslíš, že to výherce nepodepíše?Smlouva ještě minulý týden ležela na MÚ.Dolaďovala se přeci, aby výherce mohl „dobře podnikat“. když se tak v Humpolci dobře „podniká“.Přeji paní Pavelcová, aby jí provozování sportovní haly šlo, aby lidé byli spokojeni a aby se nestalo, že za rok tu halu bude provozovat s.r.o.

     1. Ve slušné společnosti se ten, kdo napíše svůj názor a stojí si za ním, podepíše. V opačném případě je to jen ubohý a sprostý anonym.
      Stanislav Bernard

     2. Dva předchozí příspěvky zmiňovaly pana Stanislava Bernarda. Protože nás upozornil na jejich žalovatelný obsah, jsme podle zákona povinni je odstranit. Prosím všechny diskutující, aby se chovali jako ve slušné společnosti – alespoň takovým se snaží Humpolák být – slušným společníkem. Přijít někam na navštěvu a osočovat kdekoho z přítomných i nepřítomných mi moc slušné nepřijde.
      Na vysvětlenou – máme nespočet možností, jak proti nevhodným příspěvkům zakročit. Zvolili jsme tu nejmírnější variantu – je jasně dáno, co se nesmí. ZDE [www.humpolak.cz] Nikoho nenutíme k registraci, reagovat pod článkem může každý – pravidelný čtenář, stejně jako náhodný návštěvník. Podepsat se je slušné, ale nikoliv povinné. Dodržovat pravidla je nutné. Ruční „cenzura“ příspěvků je časově náročná, pokud by nadále stoupal počet odmazaných komentářů, budeme nuceni zpřísnit nastavení systému. Nenuťte nás k tomu – prosím.

      František Čech
      redakce Humpoláka

     3. Mě hlavně fascinuje to označení „obyčejný člověk“. Na základě většiny komentátorů, kteří se tímto zaklínadlem neustále ohánějí soudím, že tzv. obyčejný člověk je člověk enormě závistivý, neschopný, bez vzdělání, bez vlastních ambicí, jehož hlavní životní náplní je plivat na všechno, co se někomu podařilo a každého, kdo je jen trošku schopnější očernit a pomluvit. Zajímalo by mě, koho považují tito lidé za „neobyčejného člověka“.

     4. Obyčejný člověk, není ten člověk, co jste pane Kratochvíle tak květnatě popsal, ale ten, co nemá tolik peněz, aby mohl dávat úplatky a aby mohl získat lukrativní nabídky, jak se to všude děje /nejen v Humpolci/. A „neobyčejný člověk“, jak jste ho nazval je opak, který má spoutu známých na úřadech atd. a ten má jen krůček k tomu, aby získal přednostně /i když někdo nabídne více/koupi domu, školky, sauny, stavebních prací atd. Nemyslím teď jen Humpolec, ale děje se to v celé republice. A to je to svin….

     5. Tak, to je věc pohledu a definice. Já znám spoustu lidí, kteří by se dali nazvat neobyčejnými. Ale ne pro své finanční bohatství, nýbrž pro svou inteligenci, moudrost a morální kvalitu. Naopak znám i některé Vámi popsané „obyčejné lidi“ (myšleno nebohaté), kteří jsou hloupí, zákeřní a zlí (zrovna jako ti, které popisujete). Ve všech sociálních skupinách lidí v téhle zemi se najdou lidé správní, čestní, jakož i tupci a darebáci. Je mi líto, že ve všem vidíte jen podvody, korupci. Z osobní zkušenosti vím, že se dá prosadit se i bez těchto svinstev. Například, když tzv. obyčejný člověk někoho (i nepřímo) obviňuje z korupce a nezmůže se na podpis, moc čestný zřejmě není. A to je vše, s anonymem se nemíním dál bavit.

     6. „Obycejneho“, to mate na mysli lineho(zavistiveho) cloveka, ktery ma rad penize, ale neni schopen si je vydelat? Ano, tuhle definici podle vaseho projevu splnujete a tak se muzete hrde titulovat obycejnym clovekem a vnitrne se uzirat nad sousedovym domem, autem, manzelkou atd. A vubec vam to nezavidim :-).

     7. Proč se stále zastáváte svých stranických kolegů? „Obyčejný člověk“ má v tomto případě pravdu.

     8. Je pravda, že M. Chyba s V. Rackovou projevovali o halu dlouho velký zájem.

   1. Staci si priblizne odhadnout mozne prijmy/naklady pro takto vybavenou halu s prihlednutim k poctu obyvatel (zajemcu o vyuziti)a pochopite.

    1. Tak nám to tady spočítejte ať „pochopíme“.Jinak si nemyslím ,že naplnit jeden kurt v měsících ,kdy nejde hrát venku bude problém .Zkuste si jet zahrát do okolních měst , budete mít problém se na kurty dostat.
     Jinak autorům některých komentářů gratuluji , je to samý Mulder jen Scullyová zatím asi chybí.
     Somdis

     1. Inteligentni ohlas. 1 tenisovy kurt vam urcite zaplati najem+energie+rezii… K vam nemam co dodat, mozna zopakovat zakladni matematiku …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Ach ta láska nebeská v Humpolci

Po Lis 3 , 2008
Divadelní soubor Jindřicha Honzla při Městském kulturním a informačním středisku v Humpolci vystoupí v listopadu ve třech divadelních představeních hry „Ach ta láska nebeská“. Čtěte dále:   Výběr Vysočiny amatérských fotbalistů zabojuje o další postup v Region´s Cupu

You May Like

Témata