Na Pelhřimovsku vyrůstají elitní fotbalisté a trenéři

5

Někdo by mohl říci, že je Pelhřimovsko ve fotbale zaostalým koutem republiky. V jednom směru mu lze dát za pravdu. Už řadu let žádný klub nehraje ligovou soutěž, ani divize nebývá samozřejmostí. Co ovšem tento rezultát mění, jsou hráči a trenéři, kteří z Pelhřimovska vzešli a působí na tom úplně nejvyšší fóru. Vezměme to hezky podle abecedy a začněme trenérem.

DAVID HOLOUBEK
Jako hráč toho příliš nedokázal, maximem pro něj byla divize. Většinu let hrál za Humpolec pouze krajský přebor. Pak ale nastartoval svou impozantní trenérskou kariéru, přes mládežnické týmy se dostal až k prvnímu mužstvu Sparty. Následovaly štace v Liberci, slovenském Ružomberoku, nyní je reprezentačním trenérem U 18. Shodou okolností se ocitl i na lavičce áčka. To když Češi museli kvůli pozitivním koronavirovým testům narychlo poskládat záložní jedenáctku proti Skotům. „Byl jsem hozený do vody a musel jsem plavat. Byl jsem vlastně krizový manažer,“ hodnotil jednozápasovou zkušenost.

Celý článek zde: https://pelhrimovsky.denik.cz/fotbal_region/na-pelhrimovsku-vyrustaji-elitni-fotbaliste-a-treneri.html

Axl

5 thoughts on “Na Pelhřimovsku vyrůstají elitní fotbalisté a trenéři

  1. Asi nepochopeno. Myslel jsem, že je to zřejmě rodilý pelhřimák. V rámci vyváženosti pohlavi, ras, názorů… je to snad košer názor, ne?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Bída pokračuje. Národní házenkáři dvakrát prohráli

St Říj 14 , 2020
Nula bodů. Národní házenkáři humpolecké Jiskry hodně špatně naložili s výhodou domácího prostředí. V rámci druhé ligy prohráli s týmy Pustějova a Vítkovic. Znamená to jediné, pořádně se namočili do bojů o záchranu. V tabulce jsou předposlední. Horší bilanci už má jen 1. NH Brno.
Národní házenkáři humpolecké Jiskry jsou po dvou porážkách doma ve druhé lize předposlední.

You May Like

Témata