Bída pokračuje. Národní házenkáři dvakrát prohráli

Nula bodů. Národní házenkáři humpolecké Jiskry hodně špatně naložili s výhodou domácího prostředí. V rámci druhé ligy prohráli s týmy Pustějova a Vítkovic. Znamená to jediné, pořádně se namočili do bojů o záchranu. V tabulce jsou předposlední. Horší bilanci už má jen 1. NH Brno.

Z pohledu Humpolce byl vydařenější první zápas proti Pustějovu. Jiskra dlouho ztrácela jen branku, na mokrém a kluzkém terénu rozhodl nástup Severomoravanů do druhé půle.

Naopak utkání proti Vítkovicím celek z Vysočiny absolutně nezvládl. V první půli skóroval jen třikrát a dostal se do čtyřbrankové ztráty. Jelikož po přestávce zlepšil zakončení jen Michal Brož, hosté neměli s uhájením vítězství sebemenší problém.

Humpolec – Pustějov 9:11 (4:5), M. Krejčí 5, Zezula 2, Ehrlich, P. Čmok, Humpolec – Vítkovice 11:16 (3:7), Brož 6, Ehrlich 2, P. Čmok, M. Krejčí. Zezula. Poločas: 3:7.

Převzato z: https://pelhrimovsky.denik.cz/ostatni_region/bida-pokracuje-narodni-hazenkari-dvakrat-prohrali.html

Národní házenkáři humpolecké Jiskry jsou po dvou porážkách doma ve druhé lize předposlední.
Národní házenkáři humpolecké Jiskry jsou po dvou porážkách doma ve druhé lize předposlední.

Axl

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Next Post

Bernard: V pivovaru už nemusím být denně, spoléhám na naše lidi

St Říj 14 , 2020
Ani po 29 letech nepřestává Stanislava Bernarda zaměstnávat pivovar, který v Humpolci se svými společníky zachránil před zánikem a který nese jeho jméno. Jak Bernard řekl ČTK, ve firmě ovlivňuje to, co je mu nejbližší. Jsou to hlavně komunikace, vztahy s veřejností, marketing a nově budované návštěvní centrum. Sportuje, je […]
Ilustrační foto - Rodinný pivovar Bernard rozšiřuje varnu, aby v ní bylo možné uvařit až dvojnásobné množství piva. Výstav humpoleckého pivovaru rok od roku stoupá. Nynější varna se už v letních měsících dostávala na hranici své kapacity a musela být v provozu i nonstop. V závodě současně dělníci v těchto dnech dokončují rekonstrukci provozu na stáčení piva do láhví (na snímku). V součtu jde o investice převyšující 70 milionů korun.

You May Like

Témata