Na plovárně se Stanislavem Bernardem

6

Rozhovor Marka Ebena s úspěšným humpoleckým podnikatelem. Premiéra pořadu v neděli 18.března v 21:25 hodin na ČT2. Opakování ve čtvrtek 22.3. v 01:50 hod. a v pátek 23.3. v 10:50 hodin.

 


Televizní talk show „Na plovárně“ se objevuje na obrazovce hlavního programu České televize už od roku 1998.


První díly byly natočeny v prostorách zrekonstruované pražské „občanské plovárny“ (odtud název). Poté se natáčení přesunulo do příjemného prostředí klubu Avion. Tady nalezl štáb plné pochopení, skvělé zázemí a klid pro práci.


Natáčení „plovárny“ není časově omezeno a po sestřihu jeho vysílací podoba činí cca 25 minut. Nejedná se o žádnou bulvární nebo investigativní žurnalistiku, ale o klidné a milé povídání se zajímavými lidmi z celého světa. Tato skutečnost je podepřena osobou hostitele, kterým je velká hvězda obrazovky České televize, pan Marek Eben.


Marek je znám jako herec, muzikant a především jako TV presenter. Jeho milé, inteligentní a seriozní vystupování mu vyneslo nesmírnou popularitu a je hlavním důvodem skutečnosti, že za celou dobu trvání „plovárny“ nabídnuté natáčení nikdo neodmítl.


Zdroj: http://www.ceskatelevize.cz/


 

Čtěte dále:   Bernardfest 2023

myska

6 thoughts on “Na plovárně se Stanislavem Bernardem

 1. Dobré názory. Udělal kus práce a maximálně využil příležitost.
  V tu dobu, kdo začal, nebál se a byl chytrej, tak z toho dnes sklízí. Přeju mu to, už jen proto, že reprezentuje naše město.

   1. Tak to je peklo:-) Až tam zase příště vtrhne ozbrojená pěst režimu, měla by ze střechy odmontovat písmena“Č e s k á“:-):-)

 2. Hezký a zajímavý rozhovor. Potěšilo mě. I když je pan Bernard svéráz, tak nechápu nenávist některých lidí v Humpolci k němu. Asi fakt normální sprostá závit, jinak si to nemohu vysvětlit. Za sebe musím říct, že bych se taky cítil byl hrdý být součástí této firmy.

  1. Domnívám se,že mu nikdo v Humpolci nezávidí.Každý vidí,že podnik udržel nad vodou a modernizoval,to je bez debat.
   Ovšem je jasné,že je dost lidí,kteří s jeho pojetím a výkladem či jeho názory souhlasit nebudou. Stejně jako on nesouhlasí s lidmi s jinými názory,než má sám. Viz .jeho úvodníky v bulletinu Vlastní cestou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Do knihovny přilétne dvě stě sov

Po Bře 19 , 2012
Na dvě stě sov z nejrůznějších materiálů a nejrůznější velikosti bude k vidění v Městské knihovně v Humpolci. Slétnou se tam 22. a 23. března na Soví výstavu, kterou spolu s knihovnou připravuje sdružení Zelené srdce. Čtěte dále:   Osm ocenění pro humpolecký pivovar z Londýna

You May Like

Témata