Nabídka večerních PC kurzů při Střední škole SČMSD Humpolec

Již tradičně nabízíme na naší škole komplexní kurz výuky práce s PC pro zájemce z řad široké veřejnosti. Kurz je vhodný pro začátečníky i pokročilejší. Předností kurzu je práce v malých skupinách a individuální přístup lektora, který pomáhá překonávat prvotní obavy dospělých.

Výuka je rozdělena do čtyř bloků – Windows, Word, Excel a Internet+Elektronická pošta. Časová dotace kurzu je 36 hodin (12 bloků po 3 vyučovacích hodinách) tak, aby bylo možné se věnovat i náročnějším operacím. Výstupem tohoto kurzu je také skládání oficiálního certifikátu ECDL, který je uznáván v rámci celé Evropy (akreditaci k testování ECDL má také naše škola).


 


Kurz zaštiťují zkušení lektoři, kteří zpracovávají vhodné studijní materiály. Výuka je realizována v kvalitním technickém zázemí, které bylo v loňském školním roce modernizováno v souladu s potřebami IT.


 


Případní zájemci mohou získat více informací v budově školy každý  všední den od 7:30 do 15:00 hodin. Předpokládaný začátek dalšího kurzu je v druhé polovině měsíce října 2009.

Čtěte dále:   Zaměstnavatel roku. V soutěži letos uspěly i firmy z Pelhřimova a Humpolce

myska

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Hlasování v anketě Křišťálová Lupa 2009 - Cena českého Internetu

St Zář 30 , 2009
Čtvrtý ročník čtenářské ankety Křišťálová Lupa 2009 – Cena českého Internetu si klade za cíl najít a ocenit nejoblíbenější a nejzajímavější projekty a služby českého Internetu za rok 2009. Čtěte dále:   Hotel Kotyza je na prodej

You May Like

Témata