Národní házená: PRVNÍ LIGA ŽEN

16. kolo: ČLTK Praha – Tymákov 8:14 (4:7), Žatec – Chomutov 7:9 (3:3), Klášterec – Přeštice 10:9 (5:5), Rokytnice – Vítkovice 14:8 (8:4), Humpolec – Studénka 11:9 (7:3), Kokory – Dobruška 9:9 (3:5). Předehrávka: Dobruška – Studénka 19:16 (8:6).

Pět branek Hany Kučerové nasměrovalo národní házenkářky Humpolce ke druhé výhře v sezoně.
Jiskra je však i po domácím vítězství 11:9 nad Studénkou v prvoligové tabulce poslední. Na jedenácté Vítkovice, které mají odehráno o jedno utkání víc, ztrácí tři body, na desátou Rokytnici čtyři.
Hned úvod zápasu se Humpolci vydařil: za šest minut domácí družstvo získalo dvoubrankové vedení, když postupně přesně zamířily Andrea Vlasáková a Dagmar Ešnerová. Po poločase vedla Jiskra už 7:3.
Po přestávce ale Studénka snížila na rozdíl jediné branky (9:8) a o vítězství domácích definitivně rozhodla Hana Kučerová, která se v rozmezí pěti minut trefila dvakrát.