Návrh na zrušení opatření obecné povahy č. 1/2016/ZM

26

-Územní plán města Humpolec, schválený na zasedání Zastupitelstva města Humpolec dne 24.2.2016

více zde:

http://mesto-humpolec.cz/VismoOnline_ActionScripts/File.ashx?id_org=4932&id_dokumenty=227864

Čtěte dále:   Výběrové řízení na FÚ

Petr

26 thoughts on “Návrh na zrušení opatření obecné povahy č. 1/2016/ZM

 1. A je to tady, kvůli vlastní ješitnosti ten člověk udělá vše proto aby se město nemohlo dále rozvíjet. Jsem velmi zvědat jak rohodne soud o pseudoargumentech uvedených v žalobě.

  1. No, je to pašák. Nejdříve počká, až podle nově schváleného územního plánu může zahájit stavbu v parku u rybníka Másilko, a pak ten stejný územní plán napadne u soudu pro nezákonnost. Pro osobní prospěch to bylo v pořádku, ale teď náhle procitl a bude se stavět do role ochránce práva, aby to všem ostatním investorům a majitelům pozemků, kteří to nestihli jako on zkurv..l! Tomu říkám prasárna prvního řádu: Bravo!!!

   1. A nebo taky má se žalobou pravdu a chce, aby se tu jelo podle nějakého práva. Citované přílohy a rozhodnutí neznám, ale jestli je pravda co se píše, tak by se uvedené instituce měly nad sebou minimálně zamyslet a dávat jasná stanoviska a rozhodnutí. Nic neříkajících plků a alibismu je všude plno. Uvidíme, jak dopadne soud. To totiž není o Rýznerovi, ale všeobecně o úrovni státní správy.

    1. Bohužel se zde projevuje jak česká, tak i humpolecká mentalita. Místo toho aby zde diskutující ocenili, že se někdo stará o to, aby se dodržovali zákonné postupy a podivovali se nad šlendriánem našich zastupitelů a úředníků, tak očerní toho, kde na to upozornil a dal si tu práci a i peníze do nápravy stavu. A řeči o zastavení rozvoje města a pomluva o stavbě u rybníka je z dílna místní ODS. Tyto věty totiž členové pronáší již několik týdnů. Tedy od doby kdy zjistili, že mají máslo na hlavě a pan Rýzner se o to zajímá…. P.

     1. Takze s tim pozemkem a zmenou uzemniho planu to neni pravda a vymyslelo si to nejake pseudods sdruzeni? A ze pozemky pro stavbu obchodniho domu, jehoz stavbu nasledne napadnul, k prodeji nenabizel, to take neni pravda? A samozrejme obema Ryznerum zacalo vadit vsechno kolem mesta ve chvili, kdy se nepodarilo prosadit trojskou kobylu do vedeni. Pred tim mozna ani netusili, kde je nejake AN.
      jestli vam to par poskoku ze spolku zere (za penize z EU), neznamena, ze zbytek obyvatelu jsou zamestnanci nebo slepci.
      Obcan bez stranicke prislusnosti.

   2. Vazeny pane, ale on ma pan Ryzner pravdu! V cem spatrujete Vy ten zasadni problem? Ze nekdo haji sva prava a zada o dodrzovani pravnich norem a predpisu i nase zkorumpovane zastupitelstvo, ktere pevne verim, po volbach odtahne do haje?
    Myslim, ze Vam akorat trpi Vase ego a clouma s Vami vlastnost z humpoleckych nejhumpoleckovatejsich – zavist.
    Hezky den

  2. Místní organizaci zkorumpované ODS vadí, že se postupuje podle platných zákonů? Už aby přišlo zúčtování, a zaplatili jste za všechny zlodějny co jste za svojí éru napáchali! Zlatí komunisti, to proti vám byla morální šlechta.

   1. To může napsat jen totální ignorant a blb ! Seberte se a odjeďte do KLDR, tam ti vaši zlatí komunisti ještě vládnou, bohužel.

   1. A jaký pták si ty? Předpokládám, že Blboun nejapný. I když ten již dávno vyhynul. Věří však, že ty a tvoji kámoši jste snad už taky před vyhynutím!

  1. Rýzneři vždy preferovali jen a jen svoje zájmy a město je jim totálně u pr..le a volit je můžou jen jim podobní nebo jejich přisluhovači..!!
   Pevně doufám, že by dopadl jako Dočkal a další jemu podobní, kteří se osobně nechytli a pak se snaží ovládnout město přes bílé koně či kobyly..

   1. Cožééééééééééé??? A proč teda utrácí tolik do místních akcí (kultura,sport,…) když je mu město u pr..le?! Rýzner by ze sebe určitě nedělal to co Bernard. Ten se nechá volit, ale voličema pohrdá. Navíc si pase v opozici trojskýho koně.

    1. Tak takhle nejak to bylo pred volbama pratele a sousede….
     Bernard Cisty se domluvil se soudruhem Kucerou, ze nasadi do volebniho stabu Sterbove kukacku, krycim jmenem Mikolasek.
     A kukacka Mikolasek zaridila, ze volebni kampan Sterbove neorganizovala a neridila cizi agentura. Kukacka sama ridila a smerovala volebni kampan tam, kam potrebovala, ale hlavne podavala nadrizenym aktualni svodky. Tyto okolnosti spolu s hlasy Bernardovi Cistemu umoznily vznik pevne a nerozborne vitezne radnicni koalice. Koalice s nestranickými socdemaky soudruhem Namyslo a soudruzkou Bartak, s doktorem Mengele a klidnou silou cernoprdelniku jeste pred volbami. Neresitelnou zahadou navzdy zustane pritomnost a cinnost soudruha Kucery a statniho tajemnika Fialy pri scitani hlasu na radnici v dobe scitani hlasu. Tak takhle nejak to bylo sousede.

     1. Nejhorší na tom je že tady mafiáni porád strašeji že přijde Dočkal a jeho nohsledi aby město rozkradli, a přitom se tady 25 let porcuje pro věrný kamarády, jo i ten Mengele nakonec dostane kousek za věrnost. Ty chlapi co řídili město před plyšákem si nedovolili vzít nic než drobnosti. Na Limburskýho se nadává ale neprávem.

     2. Jen pro uplnost a uplne na okraj, prezdivku Mengele jsem vymyslel ja. Nekdy v roce 95 kdy kamaradovi po fotbalovem zapase a prasklem lytkovem svalu nenapadlo naseho pana anesteziologa nic moudrejsiho nez dat to do gypsu. Po tydnu gangrena jak prase, cerna noha a pet mesicu urputnych zachran nohy lekaru ve vojenske nemocnici. Noha i kamarad to zvladli.
      Hezky vecer

     3. Zajímavá fantasmagorie, nevíte taky jak to bylo 11.září doopravdy…….

     4. Ale ale. Zbytečné hledání záhad a konspiračních teorií tam, kde opravu nejsou. Starosta je odpovědný za řádný průběh volby ze zákona a ten pacholek generální tajemník zodpovídá za jejich organizačně technické zabezpečení. Navíc, sčítání neprobíhá na úřadě, ale v jednotlivých voleních místnostech, kde okrskové komise, složené se zástupců volebních stran, hlasy sečtou, vyhotoví a podepíší protokol o výsledku za konkrétní volební okrsek. Až tyto výsledky, bez možnosti dalších úprav, předají sumarizačnímu středisku Českého statistického úřadu, které je v nezměněné podobě přenese do informačního systému. Pochybuji, že statistici by si za přítomnosti předsedy okrskové komise a dalšího člena dovolili cokoli na přinesených výsledcích měnit. Tolik na vysvětlenou!

     5. Přesně tak. Nikdo, opakuji nikdo, kdo je členem volební komise na okrsku od Rozkoše po Kletečnou, město nevyjímaje by si nedovolil ovlivńovat počet odevzdaných hlasů pro tu kterou stranu kandidující. Ostatně každá strana či hnutí může mít v komisi svého člena,nebo zástupce delegovaného.

      Teorie, že Kučera nebo Namyslo či někdo jiný na úřadě sedí a hlasy kontroluje je fantasmagorií a může to napsat jen ten, kdo v komisi u voleb nikdy neseděl /a.

    1. Jestli někdo věří tomu,že koalice byla hotová již před volbami je hlupák.Nikdo nemohl tušit,že tři kandidující subjekty budou mít shodný počet mandátů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

POHÁDKOVÁ ŘÍŠE FÁBULA BAVÍ NÁVŠTĚVNÍKY JIŽ ČTVRTÝM ROKEM.

Út Kvě 24 , 2016
V roce 2013 vznikl v Kamenici nad Lipou jedinečný zážitkový areál pro rodiny s dětmi s názvem Pohádková říše Fábula. Tento zábavní park je založen na klasické české filmové pohádce a na přímém kontaktu návštěvníků s živými pohádkovými bytostmi. Čtěte dále:   Oznámení o přerušení elektrické energie dne 7.6.

You May Like

Témata