Některá potemnělá humpolecká zákoutí se v noci rozjasní

4

Hned několik nových bodů pouličního osvětlení přibude v Humpolci. V první řadě se jedná o přístupovou cestu k tenisové hale v Hradské ulici, kudy sportovci dosud chodili potmě. O změně či rozšíření veřejného osvětlení se uvažuje také pro průchod pod řadovkami do Jiřické ulice. Pracovníci odboru místního hospodářství městského úřadu rovněž dostali za úkol posoudit možnosti doplnění pouličních lamp do oblasti u garáží a rodinných domků v Pelhřimovské ulici.

Čtěte dále:   Lidé se stejnou krevní skupinou. Náměstí v Humpolci rozduněly historické skvosty

Axl

4 thoughts on “Některá potemnělá humpolecká zákoutí se v noci rozjasní

 1. Roztomilé. Při této příležitosti bych si dovolil požádat o posouzení zda by bylo možo doplnit i chybějící dopravní značení.
  Murlo

   1. Konkrétně? Konkrétně třeba když jedu z Kališť k Bille, jsem stále na hlavní, ale zkuste jet od Billy do Kališť. Po rekonstrukci chodníků jsou značky hlavní silnice i křižovatka pryč, ti z vedlejších které tak značené jsou) dávají přednost těm co jsou na hlavní, která jako značená není a pokud to nejsou místní dávají naopak jim přednost zprava…
    Murlo

 2. Ono těch potemnělých zákoutí je po městě docela dost. Co takhle Čejovská ulice hned za křižovatkou s Lužickou (začátek „hladové zdi podél Kolosu“) ? Nebo konec Školní v prostoru podél elektry Chmelař ? To jsou místa, kde kdysi body pouličního osvětlení byly, pak zmizely, a už se nenahradily. Aspoň že tam svítí „náhradní“ zdroje.

  A – už jsem se na to chtěl humpolecké veřejnosti zeptat dříve a jinak – líbí se vám nové veřejné osvětlení v Kamarýtově ulici před prodejnou Stromovka, hlavně jeho intenzita ? Chodník podél parku je spíš NEosvětlen než osvětlen, a na autobusové zastávce směrem z města aby si člověk svítil sám.

  Doufám že při regeneraci sídliště Stromovka se výrazně zlepší úroveň osvětlení i Na Rybníčku – komunikace podél mateřské školky. Není mi jasné, proč je tam taková tma, a hlavně, proč se kvůli tomu nikdo z tam bydlících nebouří ? Ale to je na jiné téma …..

  Karel Musil, Lužická 1332

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Humpolec pykal v oslabeních

Čt Led 13 , 2011
První polovinu zakončili hokejisté v krajské soutěži. V 10. kole se moc nevytáhli. Čtěte dále:   Střelba, kozy a zpěv. Vánoční trh v Humpolci připomínal spíše jaro

You May Like

Témata