No nekupte to!

10

Zlatá horečka na Klondike? Ne, nákupní horečka v Humpolci. Otvíral se market PLUS.

Máslo za 29.90, pračka za 3999, sekačka za 999,… to byly taháky, kterými se nový humpolecký diskont snažil nalákat zákazníky. A povedlo se. Již před otevřením v 7:00 hodin se před marketem táhla dlouhá fronta nedočkavců. Naštěstí nedošlo k žádné davové psychóze, zboží byl dostatek a personál obchodu byl na nával nakupujících dostatečně připraven. Masakr jako při slevové akci v USA se nekonal.





















 

Čtěte dále:   Lepší ochrana před povodní: v Humpolci přibyla čidla, srážkoměr i hlásiče

myska

10 thoughts on “No nekupte to!

 1. Je to sranda. Já ty lidi fakt nechápu. Vyrazil jsem do diskontu až v 7 večer, nikde žádný fronty, lidí málo, u kas prázdno. Másla za 29,90 bylo všude pořád habaděj, pračky taky byly. Tak jsem si nakoupil vpohodě a bez toho abych tam ráno stál frontu.

  Jinak ale mám radost z řeznictví a že je v něm k dostání pravá svíčková. To byl doposud v Humpolci docela problém. Tak doufám že to vydrží a bude nadále k dispozici.

 2. ty jo, tak to musela bejt docela sranda:-)))) jako v Českém snu!!!:-))) nejlepší ta fotka s frontami důchodců!!!:-D 😀

   1. No, tak důchodci aspoň nakupují. To mladí kradou – viz nový článek 🙁

    Ale raději nebudeme zevšeobecňovat, ne?

     1. Záleží, o koho šlo. Jistí spoluobčané ani nemyslí.

     2. A není „jistým spoluobčanům“ tak trochu jedno, co pijí???:-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Chcete mít u Humpolce rozhlednu?

Út Pro 4 , 2007
Obecně prospěšná společnost CASTRUM o.p.s. umístila na svoje stránky anketu „Chcete rozhlednu?“, která reaguje na myšlenku humpolecké radnice vybudovat z věže hradu Orlík rozhlednu. Čtěte dále:   Tak trochu jiné halušky s brynzou, slaninovým pyré, zeleninou a bramborovou slámou

You May Like

Témata