Nová tribuna v Budíkově

7

Budíkovští fotbalisté se dočkali plánované jižní tribuny . Tribuna je vyrobena z ekologicky šetrných materiálů a je ztvárněna v jedné z barev hlavního sponzora , firmy Dirickx Bohemia . Podle odhadů by měla při mistrovských zápasech pojmout cca 600 diváků . Tribuna by měla již splňovat nejpřísnější kritéria UEFA a EU , všechna místa jsou k sezení a určená výhradně nekuřákům.

Fotografie v článku.


Zdroj: agentura Znojmyja

Čtěte dále:   V Humpolci se chystá velký jezdecký svátek

Axl

7 thoughts on “Nová tribuna v Budíkově

 1. agentura Znojmya bohuzel posledni dobou vydava kachnu za kachnou.
  Z Kancelare pro uvadeni romanovych pribehu na pravou miru {KURPPM}, konkretne z odboru pro bezne kachny a tiskove vystupy ministerstva financi jsme dneska obdrzeli do redakce zpravu, ze se v zadnem pripade nejedna o tribunu k budikovskemu fotbalovemu placku, ale ze jde o dalsi z testu humpoleckych tramvaji [www.humpolak.cz] – tohle je testovaci verze konecne zastavky.

  1. Budíkovský fotbalový plácek ? To si urazil slavné „budíkovské Bazaly“ Františku . Čekej protestní delegaci v čele s prezidentem Neubergem :-)) .

 2. Zhruba dva týdny ještě poběží soutěž, která může vašim kamarádům přinést filmové role v trháku OKRESNÍ PŘEBOR. Soutěž se vztahuje jen na týmy hrající okresní soutěže, takže humpoláci mohou pomoci oblíbenému týmu z humpolecka.

  Hlasovat může každý uživatel Facebooku s profilem, stačí najet na uvedenou stránku, do hlasovacího okénka vepsat název týmu, např. Budíkov 🙂 a kliknout

  http://apps.facebook.com/kopemezafotbal/mujklub

  daklší bonusový bod váš tým získá když si následně dáte do oblíbených (líbí se mi) stránku soutěže

  http://www.facebook.com/kopemezafotbal

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

V Humpolci se stále jedná

Ne Zář 19 , 2004
V Humpolci pokračuje boj občanů proti výstavbě sterilizační jednotky. Čtěte dále:   Nový rybářský kroužek v Humpolci

You May Like

Témata