Nově otevřený herna-bar KELT

4

Vzhledem k tomu, že jsem na Humpolákovi nezaregistroval žádnou zmínku o nově otevřeném herna-baru, musím jako právoplatný člen sdružení ostatní čtenáře o této skutečnosti informovat.

Asi před měsícem byla v Humpolci otevřena hospůdka s názvem KELT. Již z názvu vyplývá, že se tam točí pivo Kelt, což je pivo, které připomíná pivo irské, ale nenechte se uvést v omyl – Kelt je pivo české výroby. V baru si ovšem můžeme pochutnat na Gambrinusu i Plzni. Interiér je velmi dobře sladěn, všechny stoly, bar a židličky jsou v imitaci dřeva, stěny jsou vymalovány do takové těžko specifikovatelné barvy (asi okrová), vše je doplněno dekorativními rostlinami, které se sem velmi hodí. Na stěnách je umístěno, řekl bych, velmi stylové osvětlení – světla vypadají jako petrolejové lampy, ale ve skutečnosti světlo vytváří elektrický proud. Dále v Keltu můžeme najít jukebox s poměrně dobrým výběrem hudby a také herní přístroj s dotykovým displejem, kde si můžeme krátit čekání, než je nám natočeno další pivíčko. V zadní části jsou umístěny výherní automaty, na kterých je jackpotový systém. Též v zadní části hospůdky najdeme toalety, které jsou čisté a nepáchnoucí. Co se týče obsluhy, je většinou asi tak v 98% příjemná a ochotná. Této hospůdce bych vytkl pouze jediné, a to, že se tam často setkávám až s arktickým prostředím, jelikož klimatizace je dosti průrazná, ale na druhou stranu tam zase není zahuleno jak v té nejhorší putyce. Kelt určitě stojí za návštěvu.


Autor: Petr Pršala, junior

Čtěte dále:   Byli jsme ve vyhlášené Haškově hospodě v Lipnici

Petr

4 thoughts on “Nově otevřený herna-bar KELT

 1. To bych taky rad vedel kam. To nejdulezitejsi v clanku chybi. Tato herna se nachazi na dolnim namesti vedle prodejny Sony v prujezdu JiRy

  1. Pro upřesnění dodávám, že herna-bar Kelt se nachází na rozhraní Dolního a Horního náměstí v bývalé provozovně čínské restaurace naproti sazokové kanceláři Fortuna.

 2. Mě osobně se u KELTA moc líbí. Je to takový příjemný podnik, něco ve stylu amerických pražských hospod. Má takovou příjemnou a vzdušnou atmosféru. Interiér moc hezky a vkusně udělaný. Navíc na to, že je to non-stop, tak tam bylo příjemně čisto a nepoflekovali se tam žádný podivný existence.

  Teda alespoň v tu dobu co jsem tam byl já, což už je zase skoro měsíc a všechno může být jinak. Jak ten čas letí.

  Záchodky byly relativně čisté, co se mi moc líbilo bylo to, že herní automaty jsou kompletně mimo hlavní místnost – zastrčené v ukryté místnosti za lítačkami jak z pravého amerického westernového baru. 🙂

  Snad jen jedna připomínka – to pivo by mohlo být lepší. Ten KELT co tam točíte moc valné úrovně není. Nevím jak ostatní piva, ty jsem nepil, ale ten Kelt co mi tam nalili byl nějakej zvětralej. (Ale s kámošem jsme si tak ve skotský vychlastali pěkné kšiltovky)

  No ale, jinak na mě herna-bar KELT zapůsobil moc povzbudivě. Doufám že úroveň vydrží na takové úrovni na jaké to je a že to nebylo jen začáteční nadšení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Humpolečtí fotbalisté nesplnili očekávání fanoušků

So Dub 9 , 2005
Dne 9. dubna pokračovalo 16. kolo Synot Tip přeboru Vysočiny utkáním FC Slovan Havlíčkův Brod vs. FK Humpolec. Velice mě překvapilo, že vstupenky byly slosovatelné a ještě lepší překvapení se odehrálo, když o poločase vyhlásili vítěze se vstupenkou s číslem 461, což byla právě ta moje :-). Hlavní a jedinou […]

You May Like

Témata