Novinky Audi na Autosalonu Brno 2005

Mezinárodní veletrh osobních automobilů Autosalon Brno, jehož brány se veřejnosti otevřou už v sobotu 4. června, je určitě nejvýznamnější domácí motoristickou akcí letošního roku! Každá automobilka chystá pro Brno to nejlepší ze svého programu a importér vozů Audi samozřejmě nebude výjimkou: Příznivcům značky Audi se představí celá řada novinek, které si v Brně odbudou tuzemskou výstavní premiéru.

Audi allroad quattro concept


Bezesporu velkým lákadlem brněnské expozice Audi bude unikátní koncept Audi allroad quattro, který byl poprvé veřejnosti představen na začátku tohoto roku v americkém Detroitu. Autosalon Brno se zařazuje mezi jen několik málo míst na světě, kde se tento výjimečný koncept představí veřejnosti! Studie Audi allroad quattro slouží jako nosič progresivních technologií, zejména sofistikovaných elektronických systémů, které by se mohly v několika příštích letech objevit v sériové výrobě.


Audi RS4


V české výstavní premiéře se v Brně uvede také nové Audi RS4, které kombinuje komfort a prestiž, vlastní všem modelům značky Audi, s dynamikou ryze sportovních vozů. To je zásluha především pohonné jednotky – vidlicového zážehového osmiválce FSI V8, který ze zdvihového objemu 4163 cm3 dává při otáčkách 8250 min-1 výkon 309 kW/420 k. Vidlicový osmiválec je vybavený inovativní technologií přímého vstřikování benzinu do válců FSI. Dalším hi-tech prvkem nového Audi RS4, který automobilka Audi dosud nepoužila, je unikátní stálý pohon všech kol quattro se systémem asymetrického, dynamicky regulovatelného přenosu točivého momentu.


Audi A8 s maskou „single frame“Mezi horké novinky značky Audi pro letošní léto patří také luxusní limuzína Audi A8 s pozměněným designem – jedna z nejžádanějších limuzín prestižní třídy dostala jednodílnou masku chladiče „single frame“, která se stala charakteristickým poznávacím znamením všech nových modelů automobilky Audi.

Čtěte dále:   Letošním rokem tradiční humpolecký festival oslavil své desáté narozeninyAudi A3 s maskou „single frame“Jednodílnou maskou „single frame“ se nově chlubí i třídveřový model Audi A3, který se také představí v tuzemské výstavní premiéře.
Audi Q7 microsite – první informace o novém Audi Q7Na Autosalonu Brno 2005 bude slavnostně představena internetová prezentace Q7 microsite, která bude exkluzivně pro registrované návštěvníky speciálních internetových stránek postupně odhalovat jednotlivé highlighty tohoto unikátního vozu. Audi tím nastartuje dlouhodobý projekt představování nového vozu, který vyvrcholí jeho uvedením v prvním čtvrtletí roku 2006.Audi A4 DTM EditionVzhledem k tomu, že se letošní Autosalon Brno 2005 termínově skvěle pojí také s prestižním okruhovým šampionátem DTM, jehož jeden ze závodů se pojede právě o víkendu 4. – 5. června 2005 na Autodromu v Brně, nebude na stánku Audi chybět ani nový sportovní model Audi A4 DTM Edition.
Zdroj: www.audi.cz

olaf

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Z Třebíče vezli všechny body

So Kvě 14 , 2005
Ve vydařených jarních výkonech pokračují humpolečtí dorostenci. Rezerva Třebíče s nimi sice sehrála solidní partie, ale oba humpolecké týmy vybojovaly body po shodných výsledcích 2: 1. Čtěte dále:   Společně tvoří i hrají Člověče, nezlob se. V SeneCura SeniorCentru Humpolec se propojují generace

You May Like

Témata