Nový ciferník

1

Kostel sv. Mikuláše v Humpolci má od pondělí 30.8.2004 zcela nové ciferníky.

Opustila se myšlenka trvalé instalace vícefunkční velkoprostorové obrazovky, jakéhosi displeje, na kterém by kromě zobrazování digitálního (formou číslic) času, bylo možné zobrazovat i datum a další informace dle zadání (např. kulturní annonce, důležitá sdělení a samozřejmě také reklamy).
Po zhruba měsíčním zkušebním provozu byla provizorní instalace jednoduššího provedení výše uvedené myšlenky deinstalována a nahrazena původní variantou, na kterou byli občané města zvyklí. Na všech stranách věže jsou ukazatele v provedení černá-zlatá.

Jak se můžete sami přesvědčit, jistě klasické ručičky sluší naší dominantě nejvíce. Po generální opravě věže nastává v současné době další fáze opravy štítů tak, aby se do slavnosti u příležitosti instalace nových varhan, mohl náš kostel ukázat v novém kabátě a plné kráse.

Foto:Pierre


Autor: Agentura Znojmya

olaf

One thought on “Nový ciferník

  1. Pane redaktore , musím nesouhlasit ! Na displayi nebyl prezentován časový údaj , ale momentální teplota , bohužel došlo k problémům se synchronizací mezi titanovými čidly a hlavní operační jednotkou , dále bylo velmi problematicky řešitelné aktualizování dat díky nějaké podivné magnetické anomálii , která se ve výšce 30 metrů projevuje degradací GSM signálu . Z toho důvodu naše firma Yeshita stáhla plazmové displeye z věže a byly nahrazeny konzervativními ukazately .

    Ugo Yeshita

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

PC na škole 2.

St Zář 1 , 2004
Druhá „počítačová“ učebna, kterou jsme navštívili je trošku netypická a mimoškolní. Je v kulturním domě v Hojanovicích a průvodce nám dělal její patron a starosta Hojanovic, pan Jaroslav Němeček.

You May Like

Témata