O víkendu skončila další fáze opravy silnice v Humpolci, v pondělí odstartují poslední dvě fáze

V pátek 2. září probíhala na druhém opravovaného úseku silnice I/34 na průtahu Humpolcem pokládka obrusné vrstvy krytu vozovky ve druhé polovině vozovky. V sobotu 3. září ještě bude dodavatelská firma realizovat zálivku pracovních spár a následně bude tento 400 metrů dlouhý úsek zprovozněný.

V pondělí 5. září je pak v plánu v rámci 5. a 6. etapy odfrézování starých konstrukčních vrstev na poslední opravované části v délce zhruba 500 metrů v části ohraničené přibližně křižovatkami silnice I/34 s Jihlavskou ulicí a ulicí 5. května. Práce začnou v jízdním pásu ve směru na Havlíčkův Brod, a tak řidiči musí počítat s omezením nájezdu a výjezdu z Jihlavské ulice ze směru od silnice II/523 a ulice Pod Vilémovem na opačné straně úseku. Posledních 500 metrů plánuje Ředitelství silnic a dálnic ČR dokončit v závěru září a opravenou silnice v délce 1351 metrů tak jako celek uvést do provozu.

Páteční pokládka obrusné vrstvy krytu vozovky ve druhé polovině vozovky

Axl

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Upozornění pro obyvatele ulic Okružní, Jihlavská a 5. května

Po Zář 5 , 2022
Oznamujeme, že v neděli 4. září 2022 začne oprava pátého úseku rekonstruované silnice I/34 v ulici Okružní, při které bude frézována křižovatka Okružní x Jihlavská. Opravy potrvají do 18. září 2022. Dále bude navazovat šestá, poslední, etapa, která od 19. do 30. září 2022 uzavře křižovatku Okružní x 5. května. […]

You May Like

Témata