Ohana Horor Cirkus v Humpolci

Nová originální hororová show přístupná od 12ti let, plná drzého a drsného humoru, extrému a sem tam vulgarity. Velehrozné publikum, pro letošní rok jsme si připravili nový mezinárodní program na motivy Squid game s názvem THE GAME. Jak název napovídá, těšte se na pořádnou interaktivní podívanou na motivy hitu, který si oblíbili lidé po celém světě. Celá crew s našimi stálicemi jako je Špína, Hugo, Šílený doktor a další se zapletou do tajemné soutěže o přežití. Kdo vyhraje? O tom se přesvědčíte sami.

Adresa:

HumpolecArbesova (areál Školního statku)

Termín:30.6.2022 (čtvrtek)  3.7.2022
Vstupné:

350 – 420 KČ

áme novou scénu s výbornými výkony evropských i asijských umělců. Těšit se můžete na brilantní mongolskou vzdušnou akrobatku, ekvilibristku či vodní akrobatickou show s živým rockovým bubeníkem, punkové žongléry, hadího muže fakírů nebo vzdušné vystoupení v síti a na tyči. Samozřejmě nechybí náš hororový šílený klaun Špína s novými akcemi, u kterých diváci nebudou tušit, co s nimi zrovna udělá.

VÍCE INFORMACÍ ZDE

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Ohana Horor Cirkus v Humpolci
Ohana Horor Cirkus v Humpolci
Čtěte dále:   Orel skalní Addy ze Stanice Pavlov oslaví 30. narozeniny

Axl

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Píšou o Humpolci: Takhle začala sezona. Vyražte za koupáním na Pařezáč

Pá Čvn 10 , 2022
Moderní a vylepšenou rekreační zónu v Plačkově, místní části Humpolce, vyzkoušeli první sportovci. Slavnostní otevření této oblíbené rekreační destinace, která díky městu Humpolec prošla rozsáhlou revitalizací, se konalo v pátek 3. června. Čtěte dále:   Zemětřesení z jižních Čech cítili lidé i v Jihlavě a na Pelhřimovsku
Humpolečtí se budou od léta koupat v novém rybníce, podívejte se

You May Like

Témata