Omezení na dálníci D1 u Humpolce

2

Pokud jezdíte často na Prahu či Brno, jistě Vás zajímá, kdy bude hotová oprava povrchu dálnice.

D-1 – uzavírka pravého jízdního pásu brněnské dálnice v úseku km 81,5 až 87,1. Po dobu uzavírky bude provoz veden obousměrně levým jízdním pásem po zúžených jízdních pruzích a to dvou na Brno a jedním na Prahu. Důvodem je rekonstrukce vozovky (do 22.8.2003)


D-1 – uzavírka levého jízdního pásu D-1 v úseku km 93,751 až 95,238 ve směru na Brno z důvodu rekonstrukce vozovky. Po dobu uzavírky levého jízdního pásu bude doprava v obou směrech vedena v pravém jízdním pásu třemi jízdními pruhy a to ve dvou jízdních pruzích ve směru na Brno, v opačném směru v jednom jízdním pruhu (do 26.9.2003)

Zdroj: Ministerstvo dopravy a Policie ČR

Čtěte dále:   Novinka na náměstí v Pelhřimově: usaďte se do baňky a řekněte sýr

olaf

2 thoughts on “Omezení na dálníci D1 u Humpolce

  1. včera večer jsem tam jel a talo to za pytel. Směrem na prahu byl jeden ucpanej pruh (asi se lidi vracely z dovolených a chat, jaké to překvapení) a směrem na brno dva prázdný pruhy. Dříve (pokud si pamatuju) se to dělávalo tak, že v pátek byly dva pruhy z prahy a v neděli dva prohy do prahy a myslím, že to fungovalo. Ale teď asi někdo kompetentní rozhodl, že budou dva pruhy z prahy furt. A navíc to bylo jediný místo na dálnici kde byla zácpa.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Jiřice - opět vesnice roku?

Po Čvc 28 , 2003
obec Jiřice zvítězila v okresním kole vesnice roku 2003 Čtěte dále:   Více autobusů mezi Třebíčí a Prahou. Častější spoje pomohou i Humpolci

You May Like

Témata