OPEN PARTY + GO-GO TANEČNICE

23

Staro – nová diskotéka v Humpolci opět otvírá!!! (bývalé „Zálesí“, nyní „Hell Club“), Pátek, 14.10. od 20:00 hodin

15.10. sobota

JAMESON WHISKY PARTY

propij se do „trička“

DJ Šmudlák

———————————————————————————————————————————————–

21.10. pátek

PĚNOVÁ PÁRTY

to tu ještě nebylo !!!!

DJ Šmudlák

———————————————————————————————————————————————–

22.10. sobota

MEDOVÁ PÁRTY

cenová bomba za 15,-

DJ PIETRS

———————————————————————————————————————————————–

28.10. pátek

ORIGINÁL BECHER PÁRTY

+ posaď se na svůj polštářek +

Balónková show

– chyť si mě a vyhraješ

DJ PIETRS

———————————————————————————————————————————————–

29.10. sobota

FERNET Z GENERARION

Změní Zajetou Zábavu

DJ Šmudlák

http://hellclub.cz/

Čtěte dále:   Zlíňaci testují – Pivnice Na Štokách – restaurace pivovaru Bernard

Petr

23 thoughts on “OPEN PARTY + GO-GO TANEČNICE

 1. Dva roky byl v této lokalitě klid ! Chudáci obyatelé v okolí a v panelácích ve Lnářské. Bordel v parku, řev po celou noc, rozbitá zastávka, poházené odpadkové koše atd. …..

   1. Super!! Tak na to se, opravdu, tesim! Jeden pan z ulice Lnarska.

    .. jo a tohle znate? To je hool, deti. Na Vas….

   1. a proč asi drží, protože stále funguje, což se o jinej říkat nedá.. 🙂 No, ale soudě podle fotek nového zálesí, vzhledově je bohužel fabrika o dost lepší ( zálesí dřevěné lavice jak k táboráku, bar pořád na samém místě no a ta černá barva jak krematorium, ale určitě si to najde své fandy….. fotky nového zálesí dříve než open:

     1. Pan Mrkvička je už asi čtvrtej nájemce od dob starého zálesí.Každej to s obrovskou slávou otevřel, dal tomu super název: Swing club, Victoria club,…. a do roka se zase beze slávy zavíralo.
      Proč by tohle mělo dopadnout jinak?

      Petr

     2. Swing fungoval ale přez 4 roky tak si v sešítku přepiš a oprav ať to máš správně, kdyby jsi zase rozdával moudra!!! děkujeme

     3. pan Mrkvička a jeho tichý a bohatý společník Ulrych a je to venkuuu… :-), jen chci vidět co na to bude říkat hygiena, hasiči, humpolecký stavební úřad, osa a intergram, protože těch nedostatků tam je vážně víc než dost!

 2. Hnus,někam do polí s takovouto úrovní zábavy.To jsem zvědav na ten pořádek po skončení každé akce.To si zase policie smlsne.

   1. Bohužel, předtucha se vyplnila. Ulice V Brance plná sklí, v parku u pošty nablito, koše poházené a celou noc řev ve Lnářské ulici. A Policie ČR – nikde po ní ani vidu , ani slechu !

    1. a co jim takle v noci zavolat ať maj policajti taky zážitek!
     telefon na služebnu: +420 974 274 723 určitě se vám budou plně věnovat

     1. V jiných zemích na západ od hranic by pořadatel musel ručit za čistotu v okolí svého podniku.Tady se umí jenom rejžovat na chlastu pro mladistvé.

 3. hell club me nicim nezaujal davam tomu tak rok a stejne to skonči ,zlata fabrika ..ta je proste nejlepší a bude pryč s hell clubem !!!

 4. myslim si že už je v humpolci dost diskotek a udelaj dalši nechapu ,asi si mysli že když otevřou hell club zavřou kvuli tomu jeffa nebo treba fabriku ale ten kdo si to mysli je podle me na omylu ,fabrika vede nevim jak u koho ale podle me je fabrika nejlepší!!!to prostredi tam je super a barmanky jeste lepší chvalim fabriku a doufám že hell club skonči

    1. Nemá cenu sem psát stejně to mažou.Psát,že je to proti zákonu je zbytečné.Kolaudace se prostě když je známost a je to požehnané MU tak se prostě nedělá.

     1. A kterému, smím- li se zeptat?? Nekolauduje MÚ, ale stavební úřad. Mícháte státní správu se správou města. Jsou to dvě rozdílné instituce, které na sebe ze zákona nemají vliv. Pokud máte pocit, že je něco z hlediska stavebního zákona špatně, můžete podat podnět k přezkoumání i zpětně.

      frrrr

     2. Ano, psát sem, že je „to“ proti zákonu je opravdu zbytečné. Anonymní, nepodložená a nedoložená obvinění sem nepatří.

      Máte-li dojem, že je někde porušován zákon, oznamte to příslušným úřadům.

      František, redakce.

     3. ..teda tady je to samej odborník :-)..diskotéka je zkolaudovaná 15 let:-)..a že by do roka zkrachovali?..byli jste tam někdo?..fakt tady asi někdo neví o čem mluví :-))

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Zemědělci bijí na poplach: Jsme nejohroženější profese

Pá Říj 14 , 2011
Jihlava/Brusel – Dvě třetiny zemědělců v Evropě jsou starší padesáti pěti let. Pouze šest procent je pod třicet pět let. Současná situace obrácené věkové pyramidy znamená, že za dvacet let nebude nikoho, kdo bude pracovat v zemědělství Čtěte dále:   Byli jsme ve vyhlášené Haškově hospodě v Lipnici

You May Like

Témata