OPĚT ZAČÍNÁME S KURZEM ANGLIČTINY PRO PŘEDŠKOLÁKY

Jazykové centrum při Střední škole informatiky a cestovního ruchu v Humpolci opět otevírá kurz výuky anglického jazyka pro děti od 4 let. Úvodní informační schůzka pro rodiče přihlášených dětí proběhne 10. 9. 2012 od 15. hodin v budově školy. Setkání se uskuteční v 1. patře, v učebně č. 6. V případě nevyhovujícího času neváhejte kontaktovat školu na telefonním čísle: +420 565 532 160 či paní učitelku Žaloudkovou na telefonním čísle: +420 606 669 229. Velice se těšíme na účast stávajících i nově přihlášených žáčků. Rádi vás všechny přivítáme!

Angličtina hrou – výuka angličtiny pro děti předškolního věku


Jazykové centrum při Střední škole informatiky a cestovního ruchu v Humpolci nabízí již několik let kvalitní výuku anglického jazyka pro děti od 4 let.Výuka dětí probíhá přitažlivou a nenásilnou formou v malých skup
inkách. Díky tomu je zajištěn individuální přístup ke každému žáčkovi. Kurzy jsou maximálně uzpůsobeny dětskému způsobu vnímání i učebnímu tempu. Při výuce je využíváno zpívání, malování, hry a řada pohybových aktivit. Jednotlivé lekce jsou rozvrženy tak, aby se aktivity střídaly a děti tak neztrácely pozornost. Žáci si na lekcích osvojí základní slovní zásobu anglického jazyka, ale také celou řadu frází. Ani gramatická struktura jazyka není opomenuta. Mimo jiné děti získají při výuce i základní vědomosti o kultuře anglicky mluvících zemí.Výuka je uzpůsobena tak, aby si děti trénovaly paměť, myšlení a pozornost.
Naučí se pracovat v kolektivu, získají cenné učební návyky. Naše dlouhodobé zkušenosti ukazují, že absolvování kurzů ulehčuje výuku angličtiny na základní škole.V případě zájmu neváhejte kontaktovat paní učitelku Žaloudkovou na telefonním čísle: +420 606 669 229.

Těšíme se na nové zájemce!


 

Čtěte dále:   Mikulášská nadílka

myska

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Svátek oslavil BERNARD rekordně

Pá Zář 7 , 2012
Rodinný pivovar BERNARD oslavil 20.srpna svůj neoficiální svátek rekordem. Pivovar vystavil za měsíc 22.653 HL nepasterizovaného piva BERNARD, což je nejlepší srpnový výstav v jeho jednadvacetileté historii. Pivovar získal v létě i mezinárodní ocenění v Austrálii Čtěte dále:   Báječné léto s muminky

You May Like

Témata