Opilec nadával lidem v humpoleckém obchodním domě, padaly mu přitom kalhoty

34

Kuriózní a nepříliš příjemná podívaná se v sobotu večer naskytla nakupujícím v humpoleckém obchodním centru. Na svědomí ji měl silně podnapilý muž, který nadával, padaly mu kalhoty a celkově budil veřejné pohoršení. Situaci vyřešili až policisté, kteří problémového „nakupujícího“ transportovali na záchytku.

Silně podnapilý muž se v obchodním centru začal nepřístojně chovat po dvacáté hodině večerní. Opíral se o pokladnu a vykřikoval nesrozumitelné nadávky. I když byl ostrahou prodejny opakovaně upozorněn na své chování a byl vyzván, aby prostor prodejny opustil, muž neragoval a ve svém jednání pokračoval. Stále vrávoral, spadávaly mu kalhoty a svým jednáním dále budil veřejné pohoršení.

Na místo musel vyjet policisté, kteří opilce podrobili dechové zkoušce; ta vykázala hodnotu 2,49 promile alkoholu. Protože vzhledem ke své silné podnapilosti nebyl schopen samostatné chůze bez cizí pomoci a svým jednáním bezprostředně ohrožoval svůj život, život nebo zdraví jiných osob anebo majetek a dále byla důvodná obava, že bude v protiprávním jednání pokračovat.

„Policisté muže eskortovali do protialkoholní záchytné stanice v Jihlavě k vystřízlivění. Třiadvacetiletý muž je podezřelý ze spáchání přestupku proti veřejnému pořádku,“ informovala policejní mluvčí Dana Čírtková.

Axl

34 thoughts on “Opilec nadával lidem v humpoleckém obchodním domě, padaly mu přitom kalhoty

 1. Tak moc velke stesti ze nabral kruhac a nikoho nezabil nebo nezmrzacil. Kazdopadne hodne velke svinstvo. Fet, chlast a volant je vrazedna kombinace.

   1. Brukner jezdí zlitej na kaši a bourá ? To by mohl na křesílko starosty rovnou zapomenout. Zřejmě i na radnici vůbec. Tomu nevěřím.

    1. Stačí, že pan Brukner společně panem Kratochvílem nechávají úředníky na městě zpronevěřovat humpolecký peníze. Kdo ví, proč to kryjí? Že by to dělali zadarmo? A ví o tom pan Bernard, co myslíte?

 2. Vy řešíte autonehodu cca 15 let starou, kde se pomlátil sám (hlupák) viník nehody (Rýzner)?

  Jsem zvědavý, kolik let budete připomínat Bernardovi, Jůzlovi, Hrbkovi, Tnkovi, kteří zde porušují stavební zákony, rozkrádají se zde humpolecké peníze nebo díky Bruknerovi či Kratochvílovi se dělají předražený cinknutý výběrka viz Panskodomská.

  Když nic jiného měřme všem stejným metrem!! Ano, pak začne být líp 😀

  1. Bych mu jí třeba nepripominal, kdyby ten jouda nechtěl zavádět opatření na piráty silnic. Takhle je to značně eklhaft – on teď jako procitl a chce zvyšovat bezpečnost provozu? Aha. Já věděl odjakživa že jezdit jako dobytek se nemá.

   1. V autoskole nam take rikali, ze kdyz chlastas a fetujes, tak nemas za volantem co delat. Pak muzes prehlednout i nejaky ten krtinec na silnici :-D.

    Ale diky bohu a shode stastnych nahod neumiraly nevinne obeti.

 3. Jak říkává kníže pán Schwarzenberg:
  Nejlepší hajný je vždy polepšený pytlák😀😀😀
  Proč by Rýzner nemohl spolunavrhovat bezpečnostní opatření na Okružní viz měření rychlosti stacionárním radarem.

 4. A co je prosím špatného na tom, aby se Okružní osázela radary?

  Mně ta myšlenka přijde fajn.
  Aut, který projedou skrz Humpolec, je opravdu hodně a ne všechny dodržují povolenou rychlost.
  Přeci ten nápad nebudeme odmítat jen proto, že s ním přišel pan Rýzner, který zde sám kdysi boural?

  1. Pár otázek. Kolik se tam stalo dopravnich nehod kvůli vyšší rychlosti než je povolená? Kolik se tam stalo vážných nehod kvůli vyšší rychlosti než je povolená?

   A kromě toho tu již na toto téma proběhla diskuse velmi zevrubná ve chvíli, kdy to hugo zveřejnilo ve svém cancálku. Po jejím pročtení zjistíte, že je i značné množství argumentů proti tomuto opatření.

 5. Myslím si, ať si HUGO napíše do svého volebního programu co chce a co považuje za důležité.

  Pak se uvidí jak dopadnou volby, kdo a jak bude sestavovat koalici a v neposlední řadě bude nějaká koaliční smlouva, ve které budou definovány body, které bude chtít koalice prosadit.

  Samozřejmě doporučuji, počkat si na volební programy a kandidátky všech stran a hnutí a následně se můžete rozhodnout, koho podpoříte svým hlasem.

  Do té doby jsou tyto diskuze jen plkáním bez rozdílu, který VŠEZNÁLEK se do nich zapojí😀😀😀

  1. HUGo mělo v 2018 nejlepší program. Dyť z něj čerpá i stávající vláda ve městě. Viz. particip.rozpočet, nový vizuál atd. atd. Hugo ostudu neudělá ani příští rok, na to si vsadím. Klidně i svůj hlas. Přiznávám nahlas, že se mi prostě styl jejich práce moc líbí a nikdy předtím tady tak aktivní zastupitelé /natož z opozice) nebyli. Díky jim za to nasazení a píli !

   1. Je otázkou zda bude HUGO kandidovat a s jakými osobnostmi. Zatím to na víc jak ty 4 mandáty nevypadá. To nestačí. A bude muset vzniknout koalice. A nyní je otázkou jaká to bude. Varianta většiny HUGO a STAN je nereálný sen těch, kteří nikdy nebyli u podobných vyjednávání.

    1. Ctyry mandaty udelaj. Minimalne. Pravda je v tom, za zalezi kdo za ne bude kandidovat a pak taky kdo bude kandidovat proti nim. Koalice tri stran bude na biledni,tak jak jsme videli uz v minulosti. Dve strany vetsinovou vladu v Humplu nesestavi,to je snova predstava.HUGO by ale mohlo udelat i 6 mandatu,protoze jsou prostě sikovny. Hlavne makaj pro mesto a ne pro soukromy zajmy podporovatelu ODS.

     1. osobne preju jako volic nekoho jineho nez huga at hugo dostane aspon tech 6-7 kresel at se maj moznost ukazat. bud budou u kormidla lepsi a uznam ze se mylim, no a nebo ne (coz si ted myslim). Hyn sa ukaze.

     2. Vidím to jako jejich holička stejně. S dodatkem, že určitě nebudou horší, než stávající koalice, která je fakt marná, marná, marná. ODS umí jenom stranit , nejedná vůbec, ale vůbec férově.

  2. No a hlavně a především je tento článek a diskuze o opilcích a jejich prXserech.
   Cpát všude mimo téma hugopolitikaření je ubohé a trapné.

 6. Tak určitě. Ten v obchoďáku byl taky úplně v pohodě. Jen nadával, padaly mu kalhoty a skončil na záchytce. Že prý :
  svým jednáním bezprostředně ohrožoval svůj život, život nebo zdraví jiných osob anebo majetek a dále byla důvodná obava, že bude v protiprávním jednání pokračovat.
  A to ani neřídil 😀 😀 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Infocentrum v Humpolci využilo prázdné výlepové plochy

Út Led 26 , 2021
Městské kulturní a informační středisko v Humpolci dostalo nápad, jak využít prázdné výlepové plochy ve městě. Zveřejňuje na nich citáty.
Co se psalo ve sborníku Zálesí v minulém tisíciletí si mohou nejen Humpolečtí přečíst před íčkem, městským úřadem či u polikliniky. 

You May Like

Témata